| SimaRobertLucian96 a întrebat:

Vreau sa adopt sau chiar sa cumpar caine.As prefera sa fie baiat sa ajunga de talie maresi sa fie cat de cat pui ca sa pot sa-l invat cu mine.P.S: Poate sa fie orice rasa rottweiler,lup, amstaf mi-e indiferent dar sa ajunga la maturitate foarte mare si in cazul in care cumpar pretul sa fie maxim 100 ron.

Răspuns Câştigător
| miamia1 a răspuns:

De unde esti?
http://adoptieanimale.blogspot.ro/
http://www.petz.ro/animale-de-casa/anunturi-animale-de-casa.php?c=7
In al doilea link ai un rottweiler de 9 luni, in Iasi, un metis de ciobanesc carpatin in Oradea si. mai vezi tu:p. in primul link gasesti ceva in Cluj, parca. Spune-mi de unde esti si te ajut sa gasesti in orasul tau ceva:)

6 răspunsuri:
| SimaRobertLucian96 explică (pentru miamia1):

Sunt din Slobozia, insa poti sa cauti prin judetul Ialomita in caz ca nu gasesti in Slobozia.

| miamia1 a răspuns:

Http://www.observatordeialomita.ro/......ma-uitata/ de ce nu incerci la adapost? in rest nu am gasit absolut nimic. in afara de maidanezi si caini mici-mici:)). imi pare rau... succesc, totusi, in cautarea unui "cuțu" potrivit>:D

| SimaRobertLucian96 explică (pentru miamia1):

Oricum iti multumesc pentru efort. In cazul in care nu mai primesc niciun raspuns cat de curand o sa iti dau funda.

| miamia1 a răspuns (pentru SimaRobertLucian96):

Vai. sa-ti zic ce am patit!
Ieri am facut rost de un pui de labrador mic, negru si cu niste ochisori superbibatting eyelashes. L-am luat, l-am spalat, l-am deparazitat. arata pur si simplu minunat! blana pufoasa, lucioasa, curata... a venit noaptea, dimineata m-am trezit la 6.30 si l-am hranit, m-am mai jucat cu el, dar m-am mai bagat putin in pat. si la 7.30 nu mai era! mi l-a furat cineva din curtestraight face. am avut un soc. credeam ca rad parintii de mine. sunt atat de suparata!

| SimaRobertLucian96 explică (pentru miamia1):

Imi inchipui tristetea pe care o ai!

| Any_6603 a răspuns:

Cam greu sa gasesti la pretul asta astfel de rase si sa mai fie si pui dar cine stie cu putin noroc..Bafta multa!