| Adikis a întrebat:

Salutare. Am o mare problema. Ieri ma grabe undeva si aveam 3 snitele pe care trebuia sa le arunc dar din comoditate pentru ca gunoiul era deja dus, le-am aruncat in toaleta. S-a tras apa si s-au dus, dar data următoare când sa folosesc wc ul era înfundat. Apa nu rămâne in vas, se scurge, dad treptat. Ce imi Recomandati sa fac? laughing)

5 răspunsuri:
| Gabriell_Gaby_1998 a răspuns:

Exista un fel de pompa de toaleta care costa aprox 15 lei si o poti folosi sa-ti desfunzi WC-ul. FUNDA? happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Oare de ce nu le-ai aruncat unui cățel flămând? Pe geam, dacă din comoditate, nu ajungeai până jos...
Acum, n-ai decât să te duci în tufiș!hee hee

| dannyel86 a răspuns (pentru floresdemayo):

Asa este. Se putea hrani un animal cu ele si nu mai aparea problema cu toaleta.

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! Vezi daca iti ajunge dusul pana in toaleta sau umble un bidon de 5l cu apa si varsa.l in timp ce tragi apa sau, cum zice cineva mai jos, pombita aceea, dar e mai comoda prima metoda. Si vezi ca atunci cand vezi ca apa iti ajunge pana sus, nu mai torna si opreste.te din a trage apa. Dupa cand se mai scurge reia.

Răspuns utilizator avertizat