| Vanatoru_Cosmin_1998 a întrebat:

Va rog, spuneti-mi un polizor bun de 230 mm pana la 350 lei.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pana in 350 lei, bun n-ai sa gasesti. Singurul polizor pe care pot sa ti-l recomand de 230mm este acest makita ga9020 : http://www.emag.ro/......D41GGBBBM/

Stiu ca pretul este aproape de 2x mai mare fata de bugetul tau, dar il ai pe viata. Eu personal lucrez la makita in jud Ilfov ( sunt o fabrica japoneza ) si am facut peste 10.000 statoare GA9020 pentru acel tip de polizor. Iti garantez ca acea scula functioneaza fara probleme cel putin 10 ani de acum in colo.

| Vanatoru_Cosmin_1998 explică (pentru Jipa95):

Mersi o sa mai astept 5.6 zile cand o sa am bani sa mi-l cumpar