| Miruna147 a întrebat:

Am de facut coperta unei carti si vreau sa fac o coperta la o carte "inventata" de mine(adica doar coperta ca cartea nu o fac).N-am nicio idee si daca aveti idei va rog sa mi le dati pana maine.
P.S. nu stiu daca am ales categoria corecta

5 răspunsuri:
| Aquafairybezelesiunicorni a răspuns:

Pai poti desena niste personaje, pe care le poti inventa tu big grin, ca un fel de super eroi si super eroine >big grin

| Miruna147 explică (pentru Aquafairybezelesiunicorni):

DA doar ca vreau si un titlu mai expresiv si oricum tr sa ma gandesc la o actiune deoarece vreau sa scriu despre carte pe coperta de pe spate.

| deny2002 a răspuns:

Poti face o carte cu o fata si cu cativa baiesti ca o drama cum ar fi un film si s-ar numi... nu stiu gandeste-te tu sau o carte cu o fata la liceu ii dai tu un nume fetei ii desenezi chipul fetei o fata cum o fi si titlul ar fi asa Viata la liceu sper sa-ti placa ideeile mele poti sa-mi zici si cum vrei sa fie cartea sa-mi exlpici adica coperta.Mult succes!

| Miruna147 explică (pentru deny2002):

Ai idei bune doar ca noi trebuie sa facem si desenul sa facem si coperta sa scriem si titlu si alte chestii si mai ales pe coperta din spate mi-ar fi placut sa scriu ceva de ex despre carte sau un citat care se refera la actiunea cartii.Iar profesoara ne-a cerut un titlu expresiv si chestii de-astea. Daca mai ai idei sper ca ai putea sa ma ajuti. Oricum multumesc pentru raspuns.

| deny2002 a răspuns:

Imi pare rau nu mai am alte ideei sper ca ai reusit sa faci ceva

Întrebări recente