| RoryM a întrebat:

Anime gen Sukitte li na y.o?
Mersi

3 răspunsuri:
| Barb0Senpai a răspuns:

Buna, sa inteleg ca iti place genul asta de anime-uri funny, romanticwinking Te-ai putea uita la Kimi ni Todoke, Kaichou wa Maid Sama, Tonari no Kaibutsu-kun, Bokura ga Ita, sau Hiyokoi. Nu pot sa zic ca le-am vazut, deoarece nu imi place genul, sunt anime-uri pentru fete laughing, insa le stiu de la o prietena, deci cred ca iti vor placewinking

| Deleb a răspuns:

Hey
Ador animeurile romantice intense de obicei, iti recomand cateva care mi-au placut destul de mult, si putin in genul asta : Kaichou wa maid-sama, Toradora!, Bokura ga ita, Ao haru ride, Ookami shoujo to kuro ouji, Kimi ni todoke, Yamada-kun to 7-nin no Majo, Inu x boku ss.

| RoryM explică (pentru Barb0Senpai):

Multumesc