| Mazzenine a întrebat:

Aş dori câteva îndrumări de la persoanele pricepute în domeniul arhitecturii/desenului tehnic/etc... Dacă s-ar putea şi un link pentru exerciţiul anatomiei umane mi-ar prinde extrem de bine. Vă mulţumesc pentru înţelgere, iar întrebarea mea este:
Ce părere aveţi despre inspiraţie când vine vorba despre această artă?

6 răspunsuri:
| SemicercPregatireAdmitereArhitectura a răspuns:

Salut, noi facem pregatire la desen artistic si tehnic pentru admitere la arhitectura. Aceasta este pagina noastra de Facebook:

https://www.facebook.com/semicercarhitectura

Pentru anatomie, una dintre cele mai bune carti este aste:

https://www.goodreads.com/......It_s_Worth

Un profesor de-al nostru spunea ca arhitectura este 50%perspiratie si 50% inspiratie :P

Pentru mai multe informatii iti stam la dispozitie :)
Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| Mazzenine explică (pentru Cevet):

Oh,mă scuzi, mi-ai putea recomanda categoria unde ar trebui pusă această întrebare? Şi probabil că doreai să spui "Întreabarea aceasta nu are legătură cu categoria în care este pusă.", dar din câte observ majoritatea puneţi întrebări de genul.; p

Răspuns utilizator avertizat
| Mazzenine explică (pentru Cevet):

Nu mă repet, se îneţelege clar ce am vrut să spun. xD

Răspuns utilizator avertizat