| Minako01 a întrebat:

As vrea sa rog si eu daca cineva imi poate face o poza anime. Daca vreti sa ma ajuta-ti, la care sunt foarte recunoscatoare, as vrea sa puneti poza pe net, pe un site (ex.: devianart) si imi puneti link-ul pozei in raspunsul de la intrebare.
Acum despre ce vreau sa imi faceti: as vrea sa imi faceti o fata cu par maro, lung, piele de culoare normala nu inchisa sau foarte pala, cu ochi albastru inchisi si cu puterile unui caracter numit Sans din jocul Undertale(as vrea sa va informati despre acest caracter in caz ca nu il cunoasteti).
Va multumesc foarte mult daca vreti sa ma ajutati, si de la sine inteles cea mai buna poza primeste fundita.

2 răspunsuri:
| AstroNoot a răspuns:

Salut! Iti fac eu un desen.Dar tot nu am inteles ce-ti doresti...O vrei pe Chara sau pe Frisk cu puterile lui Sans sau?

| Minako01 explică (pentru AstroNoot):

Nu. Nu vreau sa fie nici Frisk nici Chara, sa fie o fata diferita cu trasaturile pe care le-am zis in intrebare si cu puterile lui Sans. Si multymesc mult ca vrei sa imi faci desenul.