| erema a întrebat:

Ce filme animate ştiţi? Să fie gen. Alba ca zăpada, O poveste încâlcită, Gnomeo şi julieta, Prinţesa şi broasca. Frumoasa şi bestia. Înţelegeţi... Un el şi o ea care se îndrăgostesc. Vă rog mult, ajutaţi-mă!

6 răspunsuri:
| crina_1119 a răspuns:

Cenusareasa,doamna si vagabontul, mica sirena, Tocilarul fermecator, Star Struck ( in traducere "Intalnire cu un star)...happy sper ca te-am ajutat. :* funda puppy dog eyes?

| Kerli a răspuns:

Simbad si cele sapte mari (2003)
Mulan (1998)
Alfa si Omega (2010)

| erema explică (pentru crina_1119):

Le-am văzit. Pe toatelaughing

| crina_1119 a răspuns (pentru erema):

Asta e ...incearca un film normal.

| DjLayla a răspuns:

Colt alb 1 2 3

| airaad a răspuns:

Hmm. daca asa de mult iti plac,, desenele romantice,, de ce nu te apuci de anime-uri? Sunt chiar interesante dupa ce te uiti la ele:)) Daca vrei. poti incepe cu Kaichou wa maid-sama este un anime cu 2 adolescenti care dupa multe intamplari se indragostesc:o3 Ii amuzant si romantic in acelasi timp :))
Aici poti gasi o multime de desene animate cat si kaichou wa maid-sama cu subtitrare in romana
http://www.deseneanime.ro (poti gasi lista cu ele jos de tot) :)