| Dalyan a întrebat:

Habar nu am daca e categoria potrivita dar imi explica si sa-mi spune cineva cum e Sweet Flirt? Am auzit de el si..ma gandeam sa il incerc dar vreau sa stiu niste parerithinking

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Pai sweet flirt e un joc fain, Trebuie sa indeplinesti misiuni si sa iesi la intalniri cu baietii cu care ai o afinitate mai mare.Iar asta depinde de ce raspunsuri le dai.Ti-as recomanda sa-l joci.

5 răspunsuri:
| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

E foarte dragut, la inceput ti se pare plictisitor dar dupa iti place foarte mult. Daca stii si unele chestiute mai ascunse o sa fii super si treci repede de episoade happy.

| Dalyan explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Am inceput sa il joc si imi place ce sa zic, eu de abia stiu ce trebuie sa fac, chestiute ascunse cu timpul poate.Pacat ca se duc asa repede PAsad

| Aberdeen a răspuns:

Probabil ai pus intrebarea la categoria asta pentru ca jocul este desenat in stil anime.
Nu stiu ce sa zic..Joc de vreun an,si nici eu nu stiu de ce, pentru ca se traduc foarte greu episoadele, si se castiga la fel de greu PA.
Este un fel de otome game, cum spunem noi, otaku happy.

| Dalyan explică (pentru Aberdeen):

Da, singurul mod sa te bucuri de acest joc e sa donezi..pentru PA si bani...

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru Dalyan):

Stiu asta, iar la chestiute ascunse ma refer la cum se fac p.a. Ai facebook? Da-mi-l in privat si iti spun cum, de fapt, iti dau un video cum il faci happy