| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun anime in care eleva si profesorul se indragostesc? Sau ceva genul. dragoste interzisa

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Vampire Knight
Kimi ni Todoke
Elfen Lied
Jigoku Shoujo

4 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Singurul anime pe care îl ştiu de genul ăsta e un anime yaoi: Junjou Romantica. Misaki ia meditaţii de la Uragi-san şi ajung împreună *Apropo: Sunt 3 cupluri în anime-ul ăla*.

| stefyyyy a răspuns:

Desi nu e vorba despre personajele principale in anime-ul Ao Haru Ride se intampla asta.Cred ca va avea si un sezon 2 pentru ca manga inca continua.O astfel de poveste gasesti in Hirunaka No Ryuusei, e exact ceea ce cauti doar ca este manga, dar e geniala ti-o recomand cu toata in crederea big grin.

| stefyyyy a răspuns (pentru stefyyyy):

Increderea*