| AndreeaRlx a întrebat:

am facut un fan page Naruto si nu stiu ce nume sa ii dau, adica nu trebuie sa fie neaparat NarutoFanPage sau ceva care sa contina cuvintele astea, alte idei aveti,, astept pareri happy Funda pentru cele mai multewinking

Răspuns Câştigător
| SoundWaveR a răspuns:

Ralll ai o idee foarte buna de ce sa nu se numeasca asa NarutoFanPage? daca asta este? Nu pe bune si nu te lua dupa Future cu propriul anime mai bine e 1 chanel cu Fani lui Naruto. Bafta si funda daca e corect si-ti place ce am zis

42 răspunsuri:
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

La ce iti treuie tie un fan page Naruto care este un anime obisnuit cand iti poti crea propriul anime? Iti zic eu degeaba faci pagini / forumuri din astea ca nu o sa te ajute cu nimic. Iti zic eu mai bine iti faci propriul manga, sau poti face colaborare cu cineva daca nu ai talent la desen, el va desena tu vei avea ideile.

| AndreeaRlx explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Este o idee buna, dar totusi deja am facut pagina si vreau un nume mai deosebit adica nu toate numele comune, stiu ca este un anime obisnuit dar mereu o sa existe pareri pro si contra, deci daca ai putea sa imi sugerezi cateva nume, as fi recunoscatoare happy

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

AnimeKiller, NinjaKiller, NewEraOfNaruto, NarutoKageFans ...mai lasa-ma sa ma gandesc.

| AndreeaRlx explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Te las, iti astept raspunsurile happy

| Never4ever a răspuns (pentru AndreeaRlx):

Anime obisnuit? E cel mai frumos, interesant si nici n-am cuvinte.

| carmen99 a răspuns:

AnimeFan; NarutoEra; etc.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru SoundWaveR):

Si de ce nu? De ce sa nu isi faca? Oricum ideea cu siteul nu prea imi place caci sunt o multime de siteuri de genu asta.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Never4ever):

Asta consider tu si fani Naruto din Romania. Dupa mine toate animeurile sunt doar animeuri. Nimic mai mult, de ce sa innebunesc dupa un anime cand imi pot crea eu unul? In fine ceilalti cu parerile lor, oricum gusturile se discuta.

| Never4ever a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Sa iti creezi un anime? Crezi ca tu esti in stare sa faci un anime ca Naruto? Ai habar cata munca trebuie depusa pentru a crea un anime?

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Never4ever):

Stiu pentru ca eu nu stau tot timpul si trancanesc raspunsuri pana la epuizare. Trebuie sa ai ambitie si daca esti asa cum esti tu si nu realizezi ca daca vrei poti face multe mai bine te lipsesti. Tu ce crezi? Evident ca e greu, dar pentru mine e o mare placere pentru toti.

| Never4ever a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Ambitie? Mda.....pai si de ce nu te apuci de un anime? Ca doar tu ai ambtie, nu? De abia astept sa iti vad anime-ul de 500 de episoade care e mai bun ca Naruto.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Never4ever):

Ok, mai bine nu iti mai ziceam. A zis cineva ca are nu stiu cate episoade? Nu prea cred, mai bun ca Naruto te asigur ca o sa fie. Nu vreau sa iti mai dau detalii ca vad ca ma iei asa la misto, si mai bine nu iti mai zic nimic...

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Never4ever):

Pardon manga laughing

| SoundWaveR a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Sa nu Isi faca pentru ca e destul de greu si nu o sa poti intrece Naruto... PE bune credeam ca esti mai destept. Dece nu ati faci tu manga si face ea FanPageNaruto. Iati tu greul pe umeri, lasa-i ei ca e fata Usorul

| Never4ever a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu te iau la misto dar nu cred ca un anime se face asa de simplu pe cat consideri tu...si un om normal sau obisnuit nu poate face un anime.Sau daca poate nu va iesi cine stie ce.Acum nu te supara si tu da asa e.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru SoundWaveR):

Deci mereu ma incurc intre manga si anime laughing))).

| SoundWaveR a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

laughing))))))

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru SoundWaveR):

D-abia acum am vazut raspunsurile laughing)))).

Răspuns utilizator avertizat
| birdie14 a răspuns:

Câte răspunsuri, scrise şi incorect pe deasupra...
Cred că sunt deja sute de Naruto fan pages, dar cred că ar trebui să-i pui un nume simplu şi uşor de reţinut pentru fani.Îi poţi spune simplu Naruto Fans, Naruto Addict sau Konoha's Ninjas.
Si dacă tot veni vorba @23FutureDreamer23,trebuie să fiu de acord cu Sakura2019, tu chiar crezi că e uşor să creezi o manga? În primul rând nu eşti în Japonia,şi asta îţi strică toate planurile.Tu ai idee câţi oameni lucrează pentru a creea un singur capitol, şi de cât de mult timp şi bani ai nevoie? Ştiu că e frumos să visezi, dar hai să fim serioşi.Şi nici nu mai menţionez, mai bun ca Naruto? Ne garantezi? Încep să cred că eşti vreun puşti stresat care are prea multe aşteptări şi vise. Sper să nu te superi, dar visezi prea mult...

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru birdie14):

Adevaru asta e, visez prea mult, daca nu vezi ce ganduri am este adevarat. Dar oricum nu ma supar, si nu nu sunt un pusti stresat, de ce as fi? Sa fiu serios, toate animeurile sunt la fel big grin, oricum daca nu ma crezi m-am uitat la Naruto, toate episoadele cap-coada, si consider in continuare ca este un anime obisnuit. Voua vi se pare ca e minunat/incredibil/fara limite pentru ca sunteti fani Naruto, iar eu sunt un fan al tuturor animeurilor nu numai al unui tip. Deci te rog mult, numai spuneti lucruri gresite, daca voua vi se pare treaba voastra, parerea voastra. Si inca ceva, numai face asumatii gresit, un pusti stresat ca mine cum spui tu o sa realizeze ceva ce voi nici nu ati visat. Deci va rog numai spuneti daca nu stiti. Mai am multi prieteni care vor sa-si creeze propriile manga, adevaru asta e, ca voua va place animeul nu manga. Nu ati urmarit Naruto de la primul capitol manga cand a aparut Naruto pe Jetix. O manga mie mi se pare mult mai buna ca un anime.

| birdie14 a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Mă bucur de înţelegere.În primul rând, la fel ca şi tine prefer manga în loc de anime.Şi da sunt fană Naruto, pentru că este printre primele anime pe care le-am văzut, dar am alte favorite.Şi după părerea mea cineva care este "un fan al tuturor animeurilor" nu prea îi plac anime-urile.e doar un hobby trecător. Ştiu că nu e bine să fii obsedat, dar aşa este un fan adevărat..Motivul pentru care ţi-am spus acele lucruri, este pentru că am fost ca tine şi am avut multe vise, iar toţi îmi spuneau că sunt prea cu capul în nori.că sunt prea visătoare şi numai gura e de mine.şi cam aşa e.Chiar dacă spui acum că vei face "ceva ce noi nici nu am visat", într-o zi vor apărea lucruri mai importante şi vei fi nevoit să renunţi la aceste vise.Nu încerc că te descurajez, adică ar fi interesant să-ţi duci visul la bun sfârşit şi eu să mă fi înşelat, dar e mai greu ^^

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru birdie14):

Pai stai putin, de ce nu ti-ai dus visul mai departe? Nu cred ca as renunta vreodata la acest lucru. Oricum am o imaginatie sadica laughing). La mine primul anime a fost Dragon Ball z, aveam 4-5 ani cand l-am vazut prima oara si mi-a placut enorm, pe TVR1 bineinteles, mie mi se parteau foarte misto vocile dublate. Acum mi se par copilaroase. Cum am mai spus fiecare cu parerile lui.Dar daca vrei sa aflii ceva despre manga uita-te la intrebarile mele. Oricum am multe goluri recunosc...

| birdie14 a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Cum spuneam,intervin lucruri mai importante.dar cred că visul meu cel mai mare este să ajung în Japonia.Şi la fel ca şi tine sunt foarte determinată să ajung acolo! Şi la mine primul anime a fost Dragon Ball! Ţin minte că eram obsedată de el, orice vedeam rotund prin casă era considerat a dragon ball! Dar nu am văzut niciodată întreaga serie, pentru că am devenit mult mai fascinată de anime-urile de pe Animax, asta mai târziu.
Chiar dacă ai multe lipsuri, vei avea timp să le rezolvi ^_^

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru birdie14):

Ce-mi place asta ^_^ :)). Pai stii ca visele se pot indeplini daca ai vointa si vrei sa faci mereu lucrul ala. Eu cred ca ai putea ajunge in Japonia. Poate ca visurile nu se inmplinesc devreme dar totusi se implinesc, cred ca daca ai avea un salariu bun si o ocazie de o vacanta ai putea merge. Daca vrei sa te uiti la dragon ball manga dar alt dragon ball uite aici :http://www.dragonball-multiverse.com/ro_RO/chapters.html
.

| birdie14 a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Haha,sunt drăguţe, nu-i aşa? Mai găseşti şi aici:http://text-symbols.com/emoticons/
De fapt îmi doresc să mă mut şi să lucrez acolo.De asta am început să învăţ deja japoneza; e cam grea, dar când îţi place ceva îl faci cu plăcere.Mersi pentru link.

| SoundWaveR a răspuns:

Ralll, nu dai si tu o FUnda?

| Never4ever a răspuns (pentru birdie14):

Si eu imi doresc foarte mult sa merg in Japonia si sper sa reusesc intr-o buna zi.