| AndreeaRlx a întrebat:

am facut un fan page Naruto si nu stiu ce nume sa ii dau, adica nu trebuie sa fie neaparat NarutoFanPage sau ceva care sa contina cuvintele astea, alte idei aveti,, astept pareri happy Funda pentru cele mai multewinking

Răspuns Câştigător
| SoundWaveR a răspuns:

Ralll ai o idee foarte buna de ce sa nu se numeasca asa NarutoFanPage? daca asta este? Nu pe bune si nu te lua dupa Future cu propriul anime mai bine e 1 chanel cu Fani lui Naruto. Bafta si funda daca e corect si-ti place ce am zis

42 răspunsuri:
| Never4ever a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Poate manga intr-un viitor departat o sa reusesti sa faci.Deocamdata nu cred ca ai cele necesare.

| birdie14 a răspuns (pentru Never4ever):

Mă bucur să văd că mai sunt şi alţi oameni interesaţi de Japonia (◕‿◕)

Răspuns utilizator avertizat
| SoundWaveR a răspuns:

Zimi si mie site-ul; D

| AndreeaRlx explică (pentru SoundWaveR):

Nu stiu de ce nu merge sa pun link-ul de la pagina aici, am incercat

| SoundWaveR a răspuns (pentru AndreeaRlx):

Zi-mi macar cum se numeste

| AndreeaRlx explică (pentru SoundWaveR):

Naruto's world; 3, happy

| SoundWaveR a răspuns (pentru AndreeaRlx):

NU e nici 1 Naruto's world 3 :-| decat Naruto world V.3.1

| AndreeaRlx explică (pentru SoundWaveR):

Am scris gresithee hee este asa Naruto's world; 3

| AndreeaRlx explică (pentru AndreeaRlx):

Mai bine dai add aici ca nu cred ca o sa il gasesti naruto. sworld

| SoundWaveR a răspuns (pentru AndreeaRlx):

Nu gasesc sad

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru AllStillExistAllStillHaveAPurpose):

Deci nu o iau ca pe o jignire laughing. Daca era ceva foarte rau mai ziceam, dar in fine. nu stiu cat de bun o sa fie, fie manga sau fie anime dar va fi ceva, asta va asigur. Oricum mai e timp sa fac treaba asta poate peste 4-5 ani daca inca nu sunt facut pentru asta.