| Gray77 a întrebat:

am o intrebare pentru cei care frecventeaza Shinobi-Fansub.
Stiti cumva daca site-ul e oprit sau ceva de genul?, pentru ca atunci cand incerc sa intru imi apare o eroare, nu e ceva de la browser.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Momentan site-ul e suspendat, inchis sau mutat. Daca nu ai o adresa de contact a celor care administreaza site-ul, carora sa le ceri un raspuns, va trebui sa astepti pana pagina revine online, la aceeasi adresa sau la alta, in functie de situatia cu care se confrunta site-ul.

3 răspunsuri:
| Gray77 explică (pentru dannyel86):

Am vazut ca au inchis site-ul dar voiam sa stiu de ce, pana cand, daca e update sau il muta.

| dannyel86 a răspuns (pentru Gray77):

Eu l-am verificat pe sistemul personal, pentru a ma asigura ca la tine nu e vorba de un virus sau eroare din browser. Am confirmat doar ca site-ul e inchis. Nu cunosc motivele, dar poti incerca din nou, peste cateva zile, functionalitatea acestuia. happy

| Gray77 explică (pentru dannyel86):

Multumesc oricum, pentru ca nu am primit alte raspunsuri, funda e a tahappy