| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Stiti bilele alea care cresc in apa? De unde pot lua si eu o punguta? Va rog daca stiti un site sa il puneti! Sau daca e la vreun magazin... Stau in Tecuci. Dau funda! Si scuzati categoria dar nu am gasit una potrivita.

3 răspunsuri:
| Reiko a răspuns:

Am luat si eu de alea odata, e 1 leu punguta parca. Cred ca se gasesc la magazinele de industriale sau de jucarii eu am luat de la un magazin de industriale care era in fata scolii. De pe net nu stiu de unde se pot lua dar are de obicei in magazinele astea mici cred.

| Unicucebeea a răspuns:

Intreaba la mai multe florarii sau magazine cu chinezarii happyGasesc o groazaaaa acolo.A da! Si la librarii happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Unicucebeea):

O sa incerc.