| megumi a întrebat:

As vrea sa fac un cosplay pe Mizore Shirayuki din rosario vampire...aveti vreo idee? linkuri sau sfaturi... orice =^.^=! Arigato!

Răspuns Câştigător
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Ah. Paii pentru costum te poti duce la croitorie e mai bine si mai rapid sau cumperi de pe ebay. Pentru machiaj te poti uita pe youtube. Bafta xD

3 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Paii parerea mea ar fi sa incerci sa arati cat mai mult posibil ca ea( daca e vorba de un concurs) si sa ai aceleasi pozitii ca ea, personalitatea ei. Practic ar trebui sa intri in pielea ei si sa faci tot ce ai mai bun! Baftahappy Sper ca te-am ajutat

| megumi explică (pentru ღAnaSawakoღ):

Multumesc dar eu ma refeream la hainele ei cum as putea sa le confectionez sau de unde as putea sa le iau sau la machiaj ce e la exterior pentru ca eu am comportamentul ei ^.^

| AlexeHellsing a răspuns:

Încearcă să intri cu totul în pielea ei și să faci tot ce poți ca s-o copiezi.Baftă...