| SweetCakes a întrebat:

Ce porecle li s-ar potrivi unei fete cu numele Bianca si Luisa...dar sa nu fie rautacioase. Funda

Răspuns Câştigător
| MeGustaaaaa a răspuns:

Pentru Bianca: Byu, Bya, Bibi, Bella, Brunetzi/ca, Ank, Bi, B, Debby.
Pentru Luisa: Lizzy, Lui, Lizz, Lizuka, Lissyna, Lussy, Izzi. Funda?

7 răspunsuri:
| LittleOwl a răspuns:

Ce zici de astea?

: Mumulina, Buburuza, Morcoveata, Bibi, Flocicica, Creata, Bubulina, Purcica, Moby Dick, Maimu, Gras, Turturica, Vipera, Ciufulici, Marmota, Pisy, Cotoroanta, Mucigiai, Tutzi, Fify, Miss Piggy, Laura Balaura, Urecheata, Kitty, Bebelusha, Pitzipoanca, Bunicutza si Zuza.

iti poti alege din ele
nu uita funda pentru pisicuta de azur

| SweetCakes explică:

Imi pare rau dar nu o sa-ti dau fundita laughing

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru LittleOwl):

Mori fă-n chinuri.

| LittleOwl a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Nu ma un la mintea prstilor

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru LittleOwl):

Nici la română nu te "pui"?

| EdiT a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Mi-ai facut ziua laughing ...mai bine zis noaptea.

| lauriss86 a răspuns (pentru LittleOwl):

Laura balaura? daca imi spunea cineva asa il taiam in carne vielaughing