| Diana222 a întrebat:

stiti cumva unde as putea gasi niste costume cosplay nu foarte scumpe? Imi doresc mult sa particip la Nijikon

5 răspunsuri:
| erzabadgirl08 a răspuns:

Incearca pe okazii.ro

| Copildeciocolata a răspuns:

Pentru a participa la festival cu un cosplay trebuie sa fie facut manual altfel de descalifica kiss (m-am interesat )

| Copildeciocolata a răspuns:

Trebuie sa fie facute manual pentru a participa altfel de descalifica (m-am interesa ) kiss

| Diana222 explică (pentru Copildeciocolata):

Aham sad, bine multumesc. Dar daca eu nu stiu cum sa il fac cel putin macar la croitorie pot? puppy dog eyes

| Copildeciocolata a răspuns (pentru Diana222):

Da, cred ca da