| Morenna10 a întrebat:

Ce planuiti sa faceti de halloween? Nu as vrea sa merg la club sau chestii de genu. Ceva amuzant si in aer liberbig grin

Răspuns Câştigător
| Pisique a răspuns:

De Halloween plănuiesc să ies cu prietenii mei și să ne distrăm.(nu prin cluburi). După-amiaza ieșim afară ca orice zi obișnuită.Dar, seara mergem și ne aducem bani sau dulciuri.Ne cuibărim în aer liber(aducem 4 pături 2 stau pe jos, 2 ne învelim) și zicem povești de groază xD.Mai speriem cîteodată și copiii sau între noi. big grin
Sună cam copilăresc...Dar așa e distracția.big grin

6 răspunsuri:
| TuningPhotoshopX a răspuns:

Asta e a 99999999999 oara cand le explic la astia de pe TPU: Halloweenul este sarbatoare americana, nu romaneasca, deci stai in casa.

| asjkldfg a răspuns (pentru TuningPhotoshopX):

Foarte mare dreptate! Asa face profa de engleza o activitate da tea-i gandit de ce nu o face profa de romana?

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru asjkldfg):

Ca-i romana, de aia.

| iloveunicorns a răspuns:

Să sperii o bunică.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Eu sincer merg la o petrecere atunci...
Da' nu e in aer liber -_-.

| Morenna10 explică:

Nu e neaparat sa fie o sarbatoare a romanilor, poti sa te distrezi, nu scriu nicaieri sa stai acasahappy