| CreațaMăăă a întrebat:

Cine stie cea mai tare farsa pentru colegii mei? Funda si vot :X

Răspuns Câştigător
| ʅαɾყʂα a răspuns:

1. Varsati detergent in vasul de apa al WC-ului si asteptati sa traga cineva apa.
2. Lipiti o folie transparenta de plastic deasupra WC-ului si nu spuneti niciodata ca ati fost voi!
3. Inlocuieste crema de corp a victimei cu maioneza sau ulei
4. Pune-ti un cearsaf alb pe tine si trezeste din somn victima scotand sunete ca de fantoma.
5. Farsa in care e nevoie de doua persoane: pentru o persoana care doarme cu fata in sus. Tineti tu si un prieten cearsaful deasupra persoanei cand doarme, faceti un zgomot foarte puternic (o trosnitura) si lasati cearsaful sa cada. Victima va crede ca se prabuseste tavanul.
6. Pune un sticker pe masina victimei pe care sa scrie: "scuze ca ti-am lovit masina. Suna-ma la nr de telefon sa discutam despre paguba" (vor suna, dar intai vor cauta disperati lovitura)
7. Pentru cheile clasice de masina, pune-le intr-un pahar cu apa si pune paharul in congelator, sa inghete. Apoi lasa paharul pe masa.
8. Lipeste intrerupatoarele de lumina cu scotch transparent. Va fi imposibil sa aprinda lumina!
9. Pentru fete: cumparati o pereche de chiloti de dama si ascundeti-o in masina lui, buzunarul lui de la haina – undeva unde puteti sa o gasiti mai tarziu si sa-i faceti scandal.
10. Fa o budinca de ciocolata (mai lichida) si vars-o in WC, eventual si in cada sau pe capac. Asteapta reactia inmarmurita

8 răspunsuri:
| CreațaMăăă explică:

Stiu cateva farse dar nu sunt prea bune Va rog dati-mi o farsa care sa ii dea pe spate

| ʅαɾყʂα a răspuns:

Nu este cine stie ce farsa dar... i-a un pachet de biscuiti oreo sau orice biscuiti cu crema... inlocuieste crema cu pasta de dinti si dar lasa un biscuite normalfara sa pui pasta de dinti, manancal in fata colegilor si intreabai daca vor cand o sa guste din biscuiti or sa aiba o mica surpriza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru ʅαɾყʂα):

Daca as face asta, colegii nu mi-ar mai vorbi un an intreg, la ce supareaciosi sunt...

| ʅαɾყʂα a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa pai mai ma gandesc si iti mai spunhappy

| CreațaMăăă explică (pentru ʅαɾყʂα):

Interesanta farsa

| CreațaMăăă explică (pentru ʅαɾყʂα):

Bune farsele cred ca o voi face pe nr 8 dar imi trebuie neaparat farse pentru colegii mei sau chiar pentru profa big grin

| XperimentX a răspuns:

Suna unul dintre colegi(la care ai numarul)vorbeste cu o voce groasa si spune-le ca a castigat un iPhone4 care este Anti-Zgarieturi si Anti-Apa adica nu pateste nimic daca se uda