| roby223 a întrebat:

Cum se termina Naruto shippuden.Am vazut ca Madara dezlantuir
Tsukuyomi Infinit PE LA EPISODU 426 iar in continuare pana la 449 sunt niste episoade care se petrec in mintea lui Tunade din cauza Tsukuyomi-ului... Deci asta inseamna ca au pierdut si Marara a invins? Sau vor mai urma si elte episode din shippuden?

Răspuns Câştigător
| JuliaCNDSVH a răspuns:

Episoadele din prezent se numesc fillere si nu fac parte din povestea originala.
Manga s-a terminat la sfaristul anului 2014 daca nu ma insel. Cred ca vor mai fi peste 100 de episoade pana sa se termine anime-ul.
Stiu cum se termina Naruto shippuden. Daca vrei iti spun, doar anunta-ma. As fi putut sa-ti scriu aici care e finalul, dar te las sa te mai gandesti. Daca iti spun cum se termina inseamna ca distrug "magia".
Ei bine daca te-ai hotarat si nu mai ai rabdare anunta-ma si iti spun ce se intampla in viitor

1 răspuns:
| roby223 explică (pentru JuliaCNDSVH):

Dar vor mai fi episoade din shippuden? 2. unde pot gasi filerele?