| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se face mancare pentru pisici cu gust sau aroma de "soricei" "?

20 răspunsuri:
| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Nu are cum sa se faca asa ceva big grin.Doar pisicile de la tara adica majoritatea mananca soareci dar cele de rasa mai mult ca sigur nu eu am o charterux si te anunt ca a mea nici braza nu manaca xD.
De fapt e un el laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OnlyOneMikyAndre):

Si e mofturos si el...ca si tine miky?

| OnlyOneMikyAndre a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar eu nu sunt mofturoasa no talkingsigh mie imi place braza laughing

| LittleSue a răspuns:

Dupa aia nici de soareci nu te mai scapa lighioana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa nu atace fabrica

| AR1373 a răspuns:

Ai mancat vreun soarece sa stii ce gust are? Nu cred.Atunci de ce pui intrebari stupide?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AR1373):

Supozitia ta e stupida! DAca nu ti'ai dat seama, intrebarea e la categoria "comics", deci era o intrebare amuzanta! Dar daca te simteai singura in privinta faptului ca i'i stiai doar tu gustul - treaba ta! Logic ar fi ca la o intrebare pusa pe TPU sa se raspunda printr'un raspuns nu prin alta intrebare! deci nu stiu cine e stupida aici laughing!

| xAvrilx a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista categoria Trivia / amuzante. Comics = benzi desenate.
Te anunt ca ai gresit categoriawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru xAvrilx):

Ok! daca imi areti aici la categoria asta vreo intrebare despre "desenele animate" la care te uiti tu in loc sa iti faci temele...iti dau funda!hee hee

| xAvrilx a răspuns (pentru anonim_4396):

1.poate tu te uiti la desene animate
2.imi fac temele.
Problem?

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru xAvrilx):

Iti faci temele? la cum arata poza ta credeam ca esti pitzi

| xAvrilx a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Poza mea e cu Avril Lavigne. nu cu Bianca dragusanu, "sanzy" sau tonciu.
Avril nu e pitipoanca. daca crezi ca placerile mele ma caracterizeaza mi se pare mai ok decat realitatea.
Nu. nu vreau sa fiu smekera sau mai stiu eu ce. Ma consider un om normal
Eu ce pot zice? ca esti politist pentru ca avatarul tau asta imi idica? laughing.
Inteleg dupa nume ca esti un tip normal departe de cocalarwinking.

| xAvrilx a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Si doar ca si o chestie : avatarul meu prezinta o inima si un zambet. O pitipoanca si-ar pune poza cu silicoane :d

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru xAvrilx):

Deci se vede.Mam inselat.Nu esti pitzi.Esti amuzanta

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru xAvrilx):

Politzai pentru nelegiuiti.NU pentru comici sau pitzi happy

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru BayazidFulgerul):

Daca tu ai vrut politist na se acorda cu imaginea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Politistul si avril la vie...ati divagat si sunteti amuzanti de adolescenti pierduti in spatiul cosmic! parca vi s'au supraincalzit hormonii! ia' mai faceti'va temele si nu va mai uitati atat la disney chanel!

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi cum vorbesti frate, vezi cum vorbesti.Adolescenti da la vie poate tu temele mi le fac de desene tu te uiti. daca cauti raca du-te pe alt site nu infecta TPU -ul cum iti place tie.deci eu nu accept asa ceva

| xAvrilx a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu ma uit pe disneyhee hee
Daca te uiti tu ok.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BayazidFulgerul):

Deci, data viitoare cand iti mai faci temele- incearca sa inveti si putina gramatica, sau daca esti fiu de politai, te inteleg si te tolerez, adica te iert! laughing mai degraba voi, cei anagramati, infectati TPU'ul si cand nu stiti raspunsuri le temele voastre, cereti ajutor la noi, cei adulti si maturi, si - va ajutam cu bucurie! frate, nu cred ca ti's, ci mai degraba ti'as putea fi tata, dar prefer copii educati si respectuosi laughing! hai ca m'ai amuzat! imi apare rau ca nu am citit mai devreme raspunsul tau sa stiu ca mai exista copilasi amuzanti ca si tine! si cand mai scrii un raspuns, cauta sa te exprimi corect, sa aiba o logica ceea ce spui! auzi tu la el, "nu accepta asa ceva!"...sa nu uiti sa folosesti servetelul sa te stergi la nasuchee hee! laughing laughing