| Buffulete a întrebat:

Hello, TPU! cei care se uită la Naruto. Cum aţi vrea sa fie încheiata seria Shippuden?

P.S : Nu înseamna că se va termina, ci doar să presupunem.
Răspunsul care ma impresionează primeşte fundă!

13 răspunsuri:
| Katoteshika a răspuns:

Mi-as dori ca sasuke sa se intoarca si sa fie impreuna su sakura, naruto sa devina hokaghe si sa fie cu hinata, ino cu shikamaru si el sa fie junin, yamato sa ramana conducatorul echipei 7 si kakashi sa fie conducatorul echipei 10... cei din echipa 10 sa aiba grija de copilul lui kurenai si a lui asuma, orochimaru sa moara impreuna cu kabuto, sai sa paraseasca ANBU si sa incete ce sunt sentimentele alaturi de ino, ten-ten sa fie cu neji, toti membrii akatzuki sa dispara si ei si toate regiunile sa incheie un tratat de pace si sa nu mai fie razboaie si gaara sa fie impreuna cu temari...
dupa naruto shippuden mai e ceva?
daca da imi dai si mie un link?
plzzz:X:X:X:X

| ღSecretღ a răspuns:

Ar fi super daca Naruto Shippuden sar termina asa : sar incheia razboiul, Naruto ar deveni Hokage si ar fi cu Hinata

| carmen99 a răspuns:

Mi-ar placea daca razboiul s-ar incheia si Naruto l-ar aduce pe Sasuke inapoi si ar reusi cumva sa isi aduca parintii inapoi la viata

| MasterStefan a răspuns:

Dupa ce îl învinge pe Tobi și se termina războiul (în care Hinata moare~nu îmi place de ea~)Naruto si Sasuke se vor lupta.Cu greu câștiga Naruto, iar Sasuke moare.Naruto ori devine hokage ori o ia pe urmele maestrului sau și călătorește prin lume.Ar fi frumos si putin romantism.Naruto cu Sakura sau alta fata sa aibă si un copil care sa ii semene lui când era mic.

| Kryz a răspuns:

Mie mi-ar placea ca Minato sa se reintoarca, la fel si Sasuke si Naruto sa devina Hokaghe. Acestainvata noi tehnici de la tatal sau (Minato) si se lupta cu Sasuke pentru a ramane pentru todeauna alaturi de el. Naruto invinge, razboiul si terminase si toate tinuturile sa se uneasca intr-un regat condus de Naruto. :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cate sau intamplat pana acum sigur se incheie razboiul sasuke se intoarce iar madara isi duce planul la final pentru seria urmatoare

| Victor7boy a răspuns:

Buna! Mie mi-ar placea ca razboiul sa se termine, naruto reusind sa il invinga pe Tobi si tot ca acesta sa devina hokage fiindca are un talent deosebit si merita.Sasuke, vazand ca nu o sa mai aiba cu cine colabora, deoarece toti membrii "raului" au fost invinsi, sa se intoarca in sat cerandu-si MII de scuze pentru prostiile facute de el, naruto sa fie cu hinata, sakura cu sasuke, shikamaru cu ino, temari cu gaara si sa fie o alianta mai stransa intre toate tarile.

| DrNefarious450 a răspuns:

In razboi sa mai moara Hinata si TenTen, Obito si Madara sa fie distrusi, Naruto si Bee ar fi eroi, Naruto sa fie cu Sakura si sa ajunga Hokage, iar Bee sa ajunga Raikage, Happy End laughing

| Ramona000 a răspuns:

Sa se intoarca sasuke si sa fie cu sakura, iar naruto sa fie cu hinata

| Zulzon a răspuns:

Mi-ar placea ca dupa ce ii este aratat lui Sasuke ce vrea Orochimaru sa ii arate, sa se mai gandeasca asupra ideii sale cu razbunarea. Astfel, mi-ar placea ca intr-o lupta incredibila intre Madara si Obita contra Natiunilor Unite, de nicaieri sa apare Sasule impreuna cu Taka si sa salveze viata cuiva important, si apoi sa il ajute pe Naruto sa ii invinga pe Madara si Obito. Ce se va dupa asta? Poate Sasuke sa se duca intr-un exil care si-l impune singur ca pedeapsa pentru faptele sale.

| ExciteMind a răspuns (pentru Katoteshika):

Cum sa fie ma Gaara cu Temari? SUNT FRATI straight face. Apropo te cam bate gramatica

| DomnulCuPruncii a răspuns (pentru Victor7boy):

NU se POATE sa FIE temari CU gaara IMPREUNA pentru ca SUNT FRATI what part you dont understand bitchie

| ღHinataღ a răspuns (pentru Victor7boy):

Temari e sora lui Gaara! Si daca n-ai vazut in manga 663 se intampla ceva interesant...