| V1sL0w a întrebat:

Hey. Salut TPU are Ocazia sa Inventeze o Noua Firma De Comicuri numita WTF Production.

Cei care Vor sa participe Sa Adauge la nume WTFproduction

Primul Comic al firmei :P
http://i.imgur.com/u940o.png? 1
Personaje:

Bunu si Hoju(Hotu)

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Interesant,dar din cauza graficii nu se intelege mare lucru.

15 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Nu am inteles.

| V1sL0w explică (pentru BlackVeil):

Bunu iese de la Servici si face 1 Milion. Iar un Hot ii iese in cale si ii cere toti bani. Bunu se gandeste ce sa faca si ii vine o idee, Zice Frumos cutit iti dau 100 Ron pe el. Hotu Accepta. Iar Bunu ii Zice. Acum da-mi bani Inapoi. Aidica cum ar veni Hotu i-a dat Cutitu lu bunu pe 100 lei, si Bunu avea cutitu in mana si i-a zis sai dea banii happy

| V1sL0w explică (pentru BlackVeil):

Bine dar este primul Comic mane laughing al firmei

| Tanase_Stefan_1974 a răspuns:

Cum fac si eu benzi desenate ca ale tale?

| RândunelPisică a răspuns:

Cum fac si eu benzi desenate ca ale tale?

| V1sL0w explică (pentru Tanase_Stefan_1974):

Adaugati la nume WTFproduction

| RândunelPisică a răspuns (pentru V1sL0w):

Si apoi?

| V1sL0w explică (pentru RândunelPisică):

Dai la Start Apoi ALL PROGRAMS apoi accesories si apoi Paint si Desenezi un Comic. Scri pe google Imgur Dai pe primul dai pe Computer si selectezi Comicu pe care l-ai facut si apoi copiezi linkul

| RândunelPisică a răspuns (pentru V1sL0w):

Si cum ai facut sa scrii? de ex. dija am 100ron?

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Sper că nu fantasmezi că toţi utilizatorii TPU or să-ţi cadă la picioare, cerşind un loc în grupuleţul "WTF production"?
Desenezi jenibil, nu se înţelege nimic din comic şi ideea nu e amuzantă, deci e departe de definiţia cuvântului "comic" sau "bandă desenată".
Dacă erai bun poate mă băgam şi eu.

| JustPaly a răspuns:

Uitati comicul meu http://imgur.com/ZWaYi

| JustPaly a răspuns (pentru V1sL0w):

Uite comicul meu http://imgur.com/xUJXQ

| Cristianne a răspuns:

1.Cine ar vrea să intre într-un comic atât de stupid?
2.Nu e original.
3.Nici literele nu poți să le faci calumea, dar să desenezi?!

| Ţăpeşu a răspuns:

E de tot... Nu e amuzant, poanta e veche, ai talent puţin mai mult decât o cizmă.

| MasterOfPuppetsss a răspuns:

E o mizerie