| EmiliaSd88 a întrebat:

In concursurile de desen din alte tari, pot participa si cei care nu sunt din acea tara?

8 răspunsuri:
| 789456123 a răspuns:

Da tatal meu a creat un astfel de concurs prin maail si prin posta iau fost trimise mii de desene cistigatorul era un copil din uccraina premiul i-a fost trimis prin posta.n-ai nici o grija poti sa iti trimiti desenul

neluL
| neluL a răspuns:

Daca acele concursuri sunt nationale inseamna ca pot participa doar cei din tara respectiva in care se organizeaza concursul, daca sunt internationale, pot participa tarile care sunt mentionate in concurs.

| EmiliaSd88 explică (pentru 789456123):

Cum se numeste concursul tatalui tau?

| 789456123 a răspuns (pentru neluL):

Nu e unul din cele nationale

| 789456123 a răspuns (pentru EmiliaSd88):

Pai a fost cam demultisor si nu tin minte

neluL
| neluL a răspuns (pentru 789456123):

Esti una si aceeasi persoana cu cel care a pus intrebarea? Nu trebuie sa-mi raspunzi mie.

| 789456123 a răspuns (pentru neluL):

Nu eu am numai un cont

neluL
| neluL a răspuns (pentru 789456123):

...so fine!