| Gavril_Catalin_1998 a întrebat:

Intr-o lupta pe viata si moarte, cine crezi ca ar castiga Spiderman sau Superman?

Răspuns Câştigător
| Ramona000 a răspuns:

Supermen cred

14 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Superman.

| irbis a răspuns:

Ar fi macar asta o lupta? Superman nu sre decat o singura vulnerabilitate, in rest e invincibil, iar spiderman e de fapt doar un om ca oricare altul, doar ca are puteri de paianjen.

| Never4ever a răspuns:

Superman.

| lowraider26 a răspuns:

Superman

| Zaharia_Vlad_1998 a răspuns:

Spiderman.funda!

| IuliaRoxana a răspuns:

Superman

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Toti ati votat cu Super-man, oi fi eu primul dintre prosti si zic ca Spider-man castiga. Mi se pare mult mai ingenios Spider-man decat Superman, deoarece motivele sunt si evidente, Superman are muschi, ochi cu laser, Spider-man ce are? Ingeniozitate, trucuri mari, panza de painanjen laughing si dexteritate. Astea nu prea conteaza pentru toti ceilalti nu? Mmmda, acum incep sa protestez laughing), "JOS BASESCU!".

| AntoniaRaluca a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Genial spus! te sustin! hai spiderman!

| Zulzon a răspuns:

Daca nu cumva se duce Spiderman la Batman si ia bucata aia de kryptonita pe care o tine in caz ca Superman inebuneste, dragul nostru paianjan o sa moara in chinuri groaznica. De fapt, Superman e de treaba asa ca probabil il omoara repede.

| คภ๔гєยtzค16 a răspuns:

Eu cred ca o sa castige superman.winking

| Casa a răspuns:

Normal cu Superman laughing

| AngelHugz a răspuns:

Depinde...Daca Superman e bolnav? laughing

| HonneOnna a răspuns:

Superman...Este evident mai puternic decat un tip in costum mulat fara capa care trage "panza" din maini...straight face

| 3my098 a răspuns:

Superman,mai ales după ce bea o bere și iși incarcă ochii ăia