| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Am-nevoie-urgenta-de-ajutor.Nu-mai-am-la-ce-animeuri-sa- ma-uit,asa-ca-m-am-gandit-ca-ma-puteti-ajuta.Vreau-anime uri-amuzante-thriller-horror-nu-conteaza-de-care,dar-sa- nu-fie-cu-prostii,gen...V-ati.prins.voi.Si-personajele-s a-fie-dragute.(ma-refer-sa-fie-desenate-bine.).Dau.funda !(Scuze.ca.am.scris.asa,dar.am.probleme.cu.tastatura.)

Răspuns Câştigător
| Ritsuko a răspuns:

Kuroshitsuji,Guilty crown,Another,Inu x boku ss,The wallflower, C Control the money and soul of possibility,Vampire Knight,Noragami,Sword Art Online,Danganronpa,K Project,Death Note,Kaichou wa maid-sama,Pandora hearts,Paradise Kiss,Hakuouki,Shiki, Ouran high school host club, Ao haru ride, Kyoukai no Kanata, Strike the blood.

4 răspunsuri:
| Bubu_Madalina_1998 a răspuns:

Incearca "Hotel Transylvania" daca nu l-ai vazut inca. Sau poti incerca "Frankenweenie".

| aveam14ani a răspuns (pentru Bubu_Madalina_1998):

Astea nu sunt anime-uri. -.-''

| Levandre a răspuns:

Shingeki no Kyojin, Death Note, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Sword Art Online, Mirai Nikki, Kurojitsuji, Guilty Crown, Tokyo Ghoul, Katekyo Hitman Reborn, Noragami, Death Note, Ao no Exorcist.
Vizionare placuta!

| BlackRaven45 a răspuns:

Îţi recomand:

-Kamisama Kiss*
-Kamigami no Asobi*
-Hiiro no Kakera*
-Uta no Prince-sama (Are două sezoane)
-Brothers conflict
-Special A
-Kaicou wa Maid-sama!
-11eyes*
-Tonari no Kaibutsu-kun
-Death note
-Lovely complex
-Soredemo sekai wa Utsukushii
-Diabolik lovers*
-Inu x Boku SS
-Kimkiss pure rogue
-Starry sky
-Avatar: The last airbender*
-Avatar: The legend of Korra*

Cele cu steluţe au şi lupte şi romance. Rstul sunt mai mult romance cu excepţia lui Death note.

Sper că te-am ajutat! happy