| TpuMarius a întrebat:

Cine poate spune cand incepe Naruto akkipuden?
Si cand apare Naruto movie 7: the last?
Cine poate raspunde, primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Coloringthevoid a răspuns:

The last apare luna asta sau luna viitoare si despre naruto akkipuden nu se stie sigur.Dar am auzit cava fi o serie despre copii fiecarui personaj si ca nu va avea prea multe episoade. Oricum Naruto Akkipuden aparela sfarsitul 2015.

4 răspunsuri:
| Hyourinmaru a răspuns (pentru Coloringthevoid):

Nu apare niciun Naruto Akkipuden la nciun sfarsit de 2015. Nu s-a anuntat nimic oficial si sansele sunt cam 0. Zvonurile despre seria cu copiii lor sunt cat de cat fondate, dar nu se stie nimic exact.

| soafw a răspuns:

Naruto akkipuden nu o sa apara pentru ca naruto o sa aiba copii cu hinata. Naruto movie the last a fost sub in engleza pe animekage.

| Coloringthevoid a răspuns:

Se pare ca a aparut the last numai ca e dublat in coreana.M-am uitat la cateva minute din el si nu prea imi place cum suna.O sa astept pana apare dublat in japoneza in iulie...