| TommoGirl a întrebat:

Scris pentru a edita pozele? adica gen statusuri tongue

Răspuns Câştigător
| товарищ a răspuns:

,,Nu te da mare domn daca ai un costum, pantofi de firma si masini tunate. Esti domn atunci cand lasi o fata in fata ta ''
,, Trecutul a fost candva viitorul ''
,, Unele cadouri neinsemnate pentru unii sunt comoara mea ''
,, Cu un zambet bine trantit, poti pacali pe oricine''
,, Taxa vietii.Platesti cu ce ai tu mai bun dar nu primesti nimic in schimb''
,,Nu sunt un mostru. Sunt doar diferit. Daca toti eram la fel, nu era nimic special''
,,Semanam nu? El e cel ce m-a invatat ca nu trebuie sa plangi cand esti deprimat, sa lupti ca un erou pentru scopul tau!''
,,Sunt invincibil deoarece am facut totul singur fara sa cer ajutor nimanui si am indurat lucruri grele.Dar priveste-ma! Sunt cel mai bun pentru ca tu crezi in mine! ''
,,Ma antrenez sa zambesc zilnic. E greu''
,,Tu esti frumoasa, puternica, isteata... Dar eu sunt mai buna ca tine! ''
,,Indivia e o buruiana. Bucuria sincera e o floare rara''
,,Nu toate printesele poarta rochie''
,, Sunt copil. Asta inseamna ca nu sunt inteligent? ''
,, Mai scuteste-ma... nu vezi zilnic una ca mine, toate, copiate''
,, Adu-ti aminte ce ai fost odata si ce esti acum;;
,, Sclipesc! Nu te las sa ma manjesti cu prostia ta! ''.

13 răspunsuri:
| DeeaDeDeea2000 a răspuns:

La ce te referi? Un program de editat sau altceva?

| TommoGirl explică (pentru DeeaDeDeea2000):

Eu is Miruna! :))) si nu. ma refeream la scrisuri pentru poze... adica un fel de statusuri... gen : http://2.bp.blogspot.com/......njncgb.jpg

| товарищ a răspuns:

,,Zambetul care ti-a furat inima ti-a furat si libertatea''
,, Unde e lumina, sunt si umbre''
,, Durerea te maturizeaza si te face sa fii bun cu ceilalti. Daca tu crezi ca lumea e un copil si trebuie maturizata prin durere, asta e gresit''
,, Ma uit in jur si vad numai rautate.Va veni o zi cand vom regreta din faptul ca am ignorat toata bunatatea''
,, Doar pentru ca sunt fabulos, asta nu inseamna ca trebuie sa ma termini''
,, Cand suferi, poti da cele mai bune sfaturi''
,, Prietenia e o carciuma.Intri in ea sanatos, iesi din ea intors pe dos ''
,, Locul unde oamenii dragi se gandesc la tine, acolo se numeste casa ''
,, Vantul bate, dar duhoarea rautatii persista ''
,, Adevaratul zambet este procesat de inima, nu de creier ''

| товарищ a răspuns (pentru товарищ):

Citate create de mine. Mai am cateva.

| товарищ a răspuns (pentru товарищ):

,,Da! Sunt facut din foc dar nu mi-e frica sa ma contopesc cu apa. Voi rezista ca un erou! ''
,, Un adevarat maestru ramane in umbra. Nu este disperat dupa atentie.''
,, A trada inseamna a ucide ''
,, M-am bazat pe altii dar va arat ca pot si eu! ''

| товарищ a răspuns (pentru товарищ):

Funda? Mi-am rupt mana.

| TommoGirl explică (pentru товарищ):

Tu ce crezi? LOGIC! big grin

| товарищ a răspuns (pentru TommoGirl):

Multumesc

| TommoGirl explică (pentru товарищ):

M-ai ajutata cel mai mult si era Normal sa iti dau Funda.big grin Esti fata/baiat? Si cati ani ai? happy

| товарищ a răspuns (pentru TommoGirl):

Nu ma tii minte? Sunt fata acea de la intrebarea cu meet me care nu ti-a dat id-ul...

| TommoGirl explică (pentru товарищ):

Aaaa. Nu is amintiri placute. voiam sa fim prietene. dar asta e.straight face

| товарищ a răspuns (pentru TommoGirl):

Nu am spus ca nu vrem sa fim prietene. nu am putut sa-ti dau id-ul.