| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa fac o banda desenata amuzanta la franceza cu tema la cumparaturi. a am uitat sa va spun sunt in clasa a 4 a

Răspuns Câştigător
| RedChicAngel a răspuns:

Buna! mie imi plac benzile desenate deci cred ca te pot ajutabig grin. Daca as fi in locul tau as cauta desene/poze pentru colorat si le-as pune pe o coloana, sa zicem patru poze si as traduce din romana in franceza o poveste amuzanta despre o intamplare care sa petrecut cand era la cumparaturi. Povestea va fi mai amuzanta daca iti folosesti imaginatia.Bafta!

4 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Intra pe www.chibi.ro sant benzi simple amuzante. Poate poti fura una :) 100

| sjgdhsa a răspuns:

Faci franceza in clasa a 4 a sunt in a 6 si debea in a cincea am invatat sa vorbes franceza

| adebubulina a răspuns (pentru RedChicAngel):

Am facut e foarte frumoasa am luat 10. merci

| RedChicAngel a răspuns (pentru adebubulina):

Bravo!big grin