| Anonim234578890 a întrebat:

Un film cu Barbie de pe Minimax vazut acum cativa ani si pe care nu reusesc sa l mai gasesc. Barbie locuia cu parintii ei intr-un castel si era iarna, ei nu i spusesera niciodata, dar ea mai avea o sora cu parul castaniu care fusese transformata intr-un unicorn/ ponei sau asa ceva cu aripi si auzid intr o zi o discutie intre ei plecase de acasa si nu se mai intorsese. Barbie afland asta porneste in cautarea ei iar pe parcursul calatoriei apare si un baiat care o ajuta si reusesc sa o gaseasca si Barbie sa desfaca vraja. *nu stiu sigur daca era Barbie, dar asta e povestea*
Orice raspuns e binevenit, dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Verifică și lista, s-ar putea să-l regăsești:
http://www.imdb.com/list/ls050016602?ref_=rls_4

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi acesta:
Barbie and the Magic of Pegasus (2005)
http://www.cinemarx.ro/......97899.html

| Anonim234578890 explică (pentru floresdemayo):

Nu este.dar seamana, nu era cu ursul.
Multumesc mult oricum!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Anonim234578890):

Nu există altul! Cunosc foarte bine toate desenele cu "Barbie". Eu zic să vizionezi aceste desene, înainte de a afirma categoric că nu e ceea ce cauți.

| Anonim234578890 explică (pentru floresdemayo):

L-am vazut

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Anonim234578890):

Dacă ai ajuns la aceeași concluzie, ce să zic?! Atunci caută o altă prințesă, implicată într-o poveste asemănătoare.
Înseamnă că ceea ce cauți tu, nu e din seria Barbie.

| Anonim234578890 explică (pentru floresdemayo):

Am zis ca e posibil sa nu fie. Exasperezi prea repede pentru ca pur si simplu raspunsul tau nu a fost cel cautat de mine. Si da, caut "alta poveste cu o printesa, implicata intr-o poveste asemanatoare", e logic ca asta fac din moment ce am pus intrebarea aici. Doar am cautat si eu inainte si am gasit povestea zisa de tine, dar cum nu e asta normal ca am ajuns si aici, deci poti numi asta "cautarea unei alte povesti asemanatoare". Nu exagera pentru un lucru atat de banal. Numai bine!

| Anonim234578890 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc mult!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Anonim234578890):

Măcar, l-ai găsit?

| Anonim234578890 explică (pentru floresdemayo):

Nu, dar e ok