| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

1. Buna TPU, am o intrebare mai ciudata. O piatra mica cum creste sa se se faca piatra mare? Bolovani stanci etc in timp ca e cam ciudat, radacina nu au, e beton ce Dumnezeu?

2.Cum se numesc cele 2 fete care le arata in video asta : https://www.youtube.com/watch?v=h863rO_SYwg danseaza langa cel cu blugii albastri si un tricou alb cu albastru si una e cu Suzana Toader si si pe cea blonda ii vreau numele e tot in masina in spate.

3 răspunsuri:
| CristinaMatei97 a răspuns:

Pietrele și stâncile nu cresc.
Ia o piatra la întâmplare și pune-o la păstrat, vei vedea ca nu va creste

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru CristinaMatei97):

Pai si de ce vad pietre mari pe cele de pe drum de ecemplu ca ii mai mare cu 2 degete decat acu 2 zile?

| CristinaMatei97 a răspuns (pentru PetrusEmanuelMihai):

Probabil ai nevoie de ochelari