| mgtow a întrebat:

13 ani au trecut si nu reusesc sa scap de gandul fostei, intr-o zi am vazut in Facebook un nr de telefon de la una care ghicea in carti si am zis sa sun daca tot zice gratuit ce vede acolo in lumea ei, (trecutul mi l-a ghicit la fix am ramas masca) din plictiseala am zis sa vad cum e afacerea si am sunat. Mi-a zis ca a fost cineva o tipa in trecut care imi va fi nevasta in viitor si ca ma tot gandesc la ea, nu reusesc sa o uit zicea si ma tot gandesc la ea, dupa probleme in momentul de fata si m-au blestemat 2 femei laughing hai 1 din ele e bunica-mea din partea tatalui ca e bisericoasa si blestemata are niste tampenii in cap de parca nu stie pe ce lume traieste dar cine pusca mea sa fie 2º tipa? Probabil fosta adica nu ma impac cu ideea sa cred in blestem dar gandul ei nu mi se duce deloc. Ma gandeam sa fi fost cea care m-a blestemat sa n-o pot uita, e o varianta de luat in calcul?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Prostii, unele arunca la plezneala si reusesc sa ghiceasca, nu exista ghicitoare,, decat sa profite de creduli, ca sa nu zic altceva.

Hai ba tovarase, ce dracu, barbatia din tine nu iese la iveala? Ma refer la ambele cazuri, te face pe tine o femeie? Dupa femei si autobuze sa nu alergi niciodata ca vin altele, pe principiul asta sa mergi in viata/

| Andrei200202 a răspuns:

Eu nu cred în chestii de genul, personale pe care le vad făcând asta îi cataloghez drept șarlatani.
E o chestie de marketing ca prima oară să fie gratis după aia îți bagă ceva vrăjeli care coincid cu trecutul tău și te vei duce tu cu bani ca să aflii mai multe prostii si bazaconii.
Poveste mai îndelete cum a fost experienta cu o persoană de genul.

| Dorotheea21 a răspuns:

Inca nu mi-am revenit dupa mesaj. happy
Sa NU interpretezi rasul meu altfel, am ras de situatie, stii asta sper.
Doua blesteme, si cifra 13 sunt datatoare de sperante. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Seby pentru Adi, 4 milioane, să fie sănătoși copilașii lui...și, nevasta și toată familia!

| Simpatic a răspuns:

Mgtow te credeam baiat matur, ce naiba crezi in prostiile si minciunile tigancelor astora, astea sunt cu prosteala, daca era reala faza ca au puteri si ghicesc etc va spun un ex. elocvent, oana zavoranu a dat la tigancele alea care cica sunt tari pe magie circa 400.000 de euro si nu l-a mai primit pe Pepe inapoi asa cum i-au promis alea, ei pentru 400k euro trebuia si pe Bill Gates sa-l aduca acasa la Oana, daca aveau puteri si magie.
Deci totul e o vrajeala scumpa, carneala cum zic tiganii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 ani au trecut și nu ai uitat-o probabil ca nu prea ai avut multe femei la viata ta și aceea ți o rămas în minte pare se ca pe veci
Sărac nu ești handicapat nu ești ești un om dezamăgit de o persoana care nu te o apreciat și iubit nu ești singurul care o pățește tu ai o vulnerabilitate aparte ieșită din comun nu îți pierde speranța că nu sunt chiar toate la fel mai sunt și fete bune nu lasa capul in jos never mai ales pentru una ca aia care nu te o prețuit nu merita nici o flegma. Sunt sigur ca o sa îți găsești o fata bună numai ca trebuie sa îți schimbi percepția asupra femeilor nu or fi atotputernice inabordabile perfecte multe nici nu știu pe ce lume trăiesc.

| mgtow explică (pentru Simpatic):

Am vrut sa vad cei poate mintea, daca tot a zis gratuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt numai prostii. Sunt chestii spuse la nimereala si se poate intampla sa mai ghiceasca si anumite lucruri.
Mai suna si la altele poate o sa spuna ceva mai ok laughing

| mgtow explică (pentru anonim_4396):

Femei au fost destule trecute pe maciuca mea dar nu am pus suflet cu ele

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

E cazul sa iti gasesti si una pentru suflet nu crezi?winking

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

winking

| mgtow explică (pentru Simpatic):

Nu-mi permit masina daca am pe una langa mine, sa fie cu bani asa nu am treaba imi convine chiar daca nu e de durata relatia.