| CeaCuMasca a întrebat:

Așa deci, care vine cu mine la Rammstein în 2013? Aștept.

11 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Vin eu, îmi transpun sufletul şi mintea alături de tine. laughing

| CeaCuMasca explică (pentru MalleusMaleficarum):

Să nu uităm de corp!laughing

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru CeaCuMasca):

Corpul din păcate, nu prea poate... Însă ar vrea al naibii de mult!

| CeaCuMasca explică (pentru MalleusMaleficarum):

Eu vorbeam destul de serios.N-am prieteni ce să asculte Rammstein, vreau să merg, dar nu singură, că nu-s în stare să iau eu trenul și să mă car în cealaltă parte a țării așa, singură cuc.

| wforweirdo a răspuns:

Eu as vrea, chiar cu cateva saptamani inainte sa se anunte concertul, vorbeam cu cativa din oras despre asta, ca tot erau zvonuri ca vin Rammstein la Cluj, si cica ziceau ca o sa mergem. Deci sper sa mergem!laughing

| Paulla a răspuns:

Nu prea mă omor eu să merg la concerte, dar la ăsta trebuie să merg...

| Dumnezău a răspuns:

Pe site-ul oficial al trupei nu scrie neam de niciun concert in Romania.

| CeaCuMasca explică (pentru Dumnezău):

Presupun că ăsta e site-ul oficial românesc: www.rammstein.ro.Aici scrie.

| TheAvenger a răspuns:

Hmm..presupun că vin...credthinking

| MadMan a răspuns:

EU! \m/

| Lina1993 a răspuns:

Eu vinbatting eyelashes