| Doarunaltutilizator a întrebat:

A trecut o saptamana de cand au inceput prostestele in majoritatea tarii, pana acum ce parere aveti?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O parere buna despre poporul roman, nu ma asteptam la o asemenea unitate si civilizatie

| Doarunaltutilizator explică (pentru suntserios):

Sincer sa fiu nici eu nu ma asteptam sa ia lumea asa o initiativa dar se pare ca oamenilor de aici le pasa de tara lor, uite ca se poate pana la urma, am reusit sa demonstram si noi ceva.
Ne indreptam spre calea cea buna.

Răspuns utilizator avertizat
| Halmache_Mircea_1999 a răspuns:

Oameni care se duc isi iubesc tare cu adevarat, asta este parerea mea.