| Doarunaltutilizator a întrebat:

A trecut o saptamana de cand au inceput prostestele in majoritatea tarii, pana acum ce parere aveti?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O parere buna despre poporul roman, nu ma asteptam la o asemenea unitate si civilizatie

| Doarunaltutilizator explică (pentru suntserios):

Sincer sa fiu nici eu nu ma asteptam sa ia lumea asa o initiativa dar se pare ca oamenilor de aici le pasa de tara lor, uite ca se poate pana la urma, am reusit sa demonstram si noi ceva.
Ne indreptam spre calea cea buna.

Răspuns utilizator avertizat
| Halmache_Mircea_1999 a răspuns:

Oameni care se duc isi iubesc tare cu adevarat, asta este parerea mea.

| Doarunaltutilizator explică (pentru chiftelutacrocanta):

Asta cred ca o stiau si ei, stiau ce va urma apoi dar zic de oamenii din strada ca am vazut ca lumii chiar ii pasa de tara lor de s-au dus in strada sa protesteze asta m-a multumit pe mine, exact asta voiam sa vad, sa vad ca lumii de aici ii pasa.
Da nu au facut chiar mare branza oamenii din strada dar conteaza ca incearca si nu sunt indiferenti dar trebuie sa se ia masuri mai drastice ca sa ii dam afara pe sobolanii din PSD.
Intelegi ce vreau sa spun?

| Doarunaltutilizator explică (pentru Halmache_Mircea_1999):

Si a mea.

| Doarunaltutilizator explică (pentru chiftelutacrocanta):

Ai si tu dreptatea ta aici.

Răspuns utilizator avertizat