| Bacemi a răspuns:

Jessica Alba imi place cel mai mult. Nu pot sa iti explic. E greu. Pur si simplu mi se pare foarte atractiva. In orice rol al ei din orice film vazut mi-a lasat aceeasi impresie. E sexy si cand nu vrea.

cami
| cami a răspuns:

Jessica Alba, mi se pare superba.

| buburuzAndreea a răspuns:

Megan Fox imi place cel mai mult cum arata. E frumoasa de pica, varianta mai fresh a Angelinei. Dar dintre toate 3 parca tot Scarlett joaca cel mai bine. Jessica Alba are ochi bun la haine, imi plac tinutele ei.
Ar fi trebuit sa ma hotarasc doar la una, nu? big grin

| roksy a răspuns:

Reese Witherspoon? http://www.sofeminine.co.uk/star/pictures-309606-reese-w itherspoon.html imi place, deoarece este f dragutica simpatica parca e o papusa