| udarb a întrebat:

Acestui film http://e-filmeonline.com/online/alice-in-wonderland-2010 / i s-a facut multa tevatura, publicitate, oare merita?

7 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Am uitat sa scriu ca J.Deep are mereu roluri ciudate, chiar greu de inteles, iar in ultimul timp, chiar joaca in filme pentru copii si cu copii.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Acest film este bine de vizionat pentru o familie cu copii, dar cei tineri, obisnuiti cu filme de actiune, comedii sau orice alt gen, nu-l vor savura. Consider acest film, unul de familie...este interesant cum este realizat, asa cum sunt toate filmele lui Tim Burton.

| LuS[z] a răspuns:

Este povestea tipica alice in tara minunilor transpusa intr-o versiune mai originala.Am auzit ca este deosebit din punct de vedere al efectelor speciale cat despre film in general... daca esti un nostalgic al copilariei eu zic ca merita vazut

| marinica a răspuns:

Sincer, sunt filme si filme, depinde de gustul fiecaruia.acesta nu este genul meu si daca a jucat un actor renumit nu inseamna automat ca e bun. Publicitate sa facut si se va face, este sufletul comertului, si acest film trebuie vindut nu?

| dana5025 a răspuns:

Poate ca sunt filme mult mai reusite ca acesta, dar pentru a avea mari vinzari conteaza si publicitatea.

| anna24k a răspuns:

Merita garantat si mai ales pentru talentul de necontestat al lui J.Deep. Ideal ar fi sa vezi varianta 3D, care te transpune in acea lume magica de basm!