| CaptainPanda a întrebat:

Ajutor! Am racit iar maine trebuie sa plec la vatra dornei,in vacanta! Dati-mi niste sfaturi,tratamente sau pastile orice e bun! Plus ca unde merg eu au si piscina si ar fi imposibil nu merg
P.S.-sunt mai bine ca ieri, nu fac temperatura sau ceva de genu...doar imi curge nasul
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Teooooooo a răspuns:

Pe langa ceaiuri si stat in pat, nu uita de o baie fierbinte, o camera aerisita si un somn bun. happy Nu pot sa zic c-o sa fie o schimbare radiala, dar o sa fii mai bine. happy Daca inca o sa-ti curga nasul maine, incearca Airways. big grin E geniala. Bafta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paracetamol sau aspirina cu un ceai de tei fierbinte (este sudorific) si stat in asternut sa transpiri bine. Miine esti nou(a).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ieri de ce nu ai mers până la medicul de familie pentru un consult și tratament?
Nu te automedica și lasă și piscina, te riști foarte mult!
Mergi pe ceaiuri, supă caldă de pui, etc.
Sănătate!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu spun sa nu mergi, te poate intoarce mai rau raceala, la asa raceala, numai piscina iti mai trebuie!
Bea ceaiuri caldute.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea un ceai cald, fa o baie calda si baga-te in pat.Maine o sa fi ca noua!

| Teooooooo a răspuns (pentru Teooooooo):

Radicala*