| AdelaM08 a întrebat:

Am 16 ani și sunt in plasament, iar iubitul meu are 20 și ne știm de aproape 2 ani și ii cunoaște si asistenta maternala, dacă fug la el si le dau mesaj ca sunt la el ce o sa se întâmple iar el pătește ceva, ținând cont ca un membru din familia lor a pus mâna pe mine de mai multe ori si ei știu si direcția nu știe nimic pot sa fug la iubitul meu? Va rog am nevoie de un răspuns rapid!

3 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Ținte de școală!

Lui ăla nu-i arde de iubit cu tine. câte cauzuri sunt copile ca tine ai habar? Violate, abuzate agresate, maltrate, scoase din țară cu acte false dispărute nimeni nu le mai știe urma Doamne Dumnezeule meu ferește să nu întimpini așa ceva nu te juca vagabonți ăia te văd ca un sac cu banii,.

Chiar și femeie în toată firea cu copile de vârsta ta. Sănt loate cu japca de pe străzi și maltratate pe viață de nu-și mai revin o viață întreagă,.

Ținete de școală lasă-l pe vagabontul ăla, nu te înhăita nenorociți,.

Eu îți spun Adevărul care îl știu sigur100%la100% sânt o groază de cazuri cu tot felul de psihopați, Proxeneți, Pedofili, bolnavi mintali la știri nu te uiți deloc? Mai lasă mesengerul discordul, Facebook, tiktokul, telegramul, instragmul câți faci rău, ai abia 16 ani nu te băga în anturajelel câți poți face singură rău.

| 1onur a răspuns:

Tu era mult mai mică când l-ai întâlnit prima oară dacă era acum 2 ani deci pedofil el 18, tu abia 14.

| Violleta2022 a răspuns:

Se anunta politia si vei fi luata imediat si adusa in camin, iar iubitul tau va fi sanctionat legal, posibil bagat in puscarie, pentru rapire, ademenirea unui minor si intretinerea de raporturi sexuale cu un minor.

Eu sper ca iubitul tau sa ajunga dupa gratii cat mai multi ani, ca orice pedofil care admeneste fetite minore ca sa-si bata joc de ele.