| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 sunt băiat și un bărbat din locația mea m-a contactat pe whatsapp și am început să vorbim prietenește să îi spun despre hobby ul meu de sala și că vreau sa cresc iar el a început să aibă tente de gay sa îmi ofere bani, să ne vedem, să mă plimbe cu mașina, i am cerut 30 de lei să îmi iau un suc iar el mi-a oferit 100 pe card, la ce ar trebui să mă aștept?

17 răspunsuri:
| aizen0567 a răspuns:

Grooming ai grija cum te prinde cum te...

| CIVIC1 a răspuns:

Asteapta-te la lucruri urate si scarboase.
Fiindca ai doar 16 ani te-a considerat naiv si te va transforma in victima, intr-un pervers.
Daca vrei sa-ti repari greseala ta acum returneaza-i cei 100 de lei, spune-i sa nu te mai contacteze si fa-ti o viata normala: scoala, prieteni alesi, viata spirituala Adevarata, profesie, casa, familie traditionala.
Nu intra in asemenea anturaje mizerabile, scarboase si periculoase pentru sufletul si trupul tau.
Celor care ma vor ataca ca hienele le dau raport si ignore.

| CIVIC1 a răspuns:

Spui ca esti minor.
Cere parintilor tai bani de suc, e normal si reprezinta o suma mica. Ei ar trebui sa fie cei mai apropiati de tine
Daca te consideri normal din punct de vedere al tendintelor sexuale nu te bucura la banii cersiti de la individul ce se declara gay ca o sa-ti iasa pe nas si o sa regreti si cu amaraciune capcana in care ai cazut.

Daca ai avut de gand sa faci misto cu aceasta intrebare, atunci iti spun clar: primesti de la mine raportare, negativ si ignorare.

| AndaAlexandra a răspuns:

Nu te baga in așa ceva

| ZokoZEW a răspuns (pentru CIVIC1):

Nu am de ce sa regret pentru că eu vrea sa îmi găsesc un loc de muncă și mi-a zis că o să mă ajute să găsesc, că o să îmi ofere bani atunci când am nevoie (să plătesc abonamentul la sala) + că vreau să îmi fac un tatuaj, i-am spus și lui că vreau să îmi fac un tatuaj dar nu am destui bani pentru a-mi face tatuajul, iar el mi-a spus că o să îmi dea 400 de lei să îmi fac tatuajul.I-am cerut 30 de lei să văd dacă chiar vrea sa îmi de-a bani, dar el mi-a dat 100 de lei.El vrea sa ne mai și vedem atunci când ajunge în oraș deoarece până pe 16 este plecat pe vapor, este ofițer tehnician deci are valuta, dar voi avea grija ce propuneri are, să nu urc cu el în mașină sau sa intru la el în casa și să am grijă dar sa continui să profit. Și dacă e vorba să mă atingă, stai liniștit ca sunt făcut la vârsta mea îl bag in spital

| ZokoZEW a răspuns (pentru CIVIC1):

+că mereu umblu cu spray paralizant la mine

| ZokoZEW a răspuns (pentru CIVIC1):

Și dacă refuza să îmi ofere bani, ori bag justițiarul de Berceni pe el, ori poliția?

| TimberWolf a răspuns:

Daca e adevarat ce spui ala e un damblagiu.

| ZokoZEW a răspuns (pentru TimberWolf):

Sa fie, eu am de câștigat și de atins daca mă atinge îi bag una in barbă

| 1onur a răspuns:

Dă-i bani înapoi urgent bossule și cu ăla nu mai avea de aface de niciun fel că ăla este clară de intenție are cu tine fratele meu

| 1onur a răspuns:

Dacă pune mâna pe tine nul ierta dă-i cu spray și Electro șoc.

| aizen0567 a răspuns (pentru ZokoZEW):

Îți pune un pic de GHB în suc cazi lat la culcare prietene nu functioneaza asa rupe orice legătură cu acel tip nu l mai folosi pentru bani etc

| ZokoZEW a răspuns (pentru aizen0567):

Pai daca îmi pune, nu l mai beau și daca e vorba să plec până la baie iar el să aibă timp să pună GHB u in suc fara să îl văd, nu l mai beau pentru că este un pericol

| J0B0MAT a răspuns:

Înțeleg că îți plac banii, dar trebuie să te gândești dacă prețul pe care o să trebuiască să îl plătești pentru acei bani, chiar merită.S-ar putea să fie un preț prea mare pentru acei bani, de genul a ceea ce au spus și ceilalți.

| J0B0MAT a răspuns (pentru ZokoZEW):

Chiar crezi că vei fi capabil să îi faci ceva, nu doar unui bărbat mai mare ca tine, ci unui ofițer(care dacă încearcă ceva cu tine, probabil a mai încercat și cu alții și are multe "trucuri")? Bună gluma.
Stai potolit copil, că nu ești cel mai sărac om, ci ai doar niște fițe tâmpite pentru care nu merită să îți distrugi viața, ori să rămâi traumatizat, handicapat etc.

| TimberWolf a răspuns (pentru ZokoZEW):

Ce cauti tu sa vb cu astfel de damblagii? ignora-l pe whats app si peste tot ce mai ai nr, Facebook, etc. si gata.

| CIVIC1 a răspuns (pentru ZokoZEW):

Americanii au un proverb:
,, nu exista pranz gratis"
in versiunea romaneasca suna asa:
,, nu tot ce zboara se mananca"
Altfel spus ai fost avertizat de pericolul major care iti sta in fata.