| anonim_4396 a întrebat:

Am chef de un banc,cel mai frumos primeste funda...

Răspuns Câştigător
| Anonimanonimus677 a răspuns:

Trei lilieci atarnati de o craca. Pleaca primul liliac, fal, fal, fal. Revine, fal, fal, fal, plin de sange la bot; ceilalti il intreaba:
- Unde ai fost?
- Vedeti voi cireada aceea de vite?
- Da.
- Le-am supt tot sangele.
Pleaca al doilea fal, fal, fal. Revine fal, fal, fal, si el plin de sange la bot.
- Unde ai fost?
- Vedeti voi turma aceea de oi?
- Da
- Le-am supt tot sangele.
Pleaca si al treilea, fal, fal, fal. Revine si el plin de sange si este intrebat: Unde ai fost?
- Vedeti voi turla aceea de biserica?
-Da
-E! Eu nu am vazut-o.

8 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

---Alo,Casa Bula?

---Nu, doar Bula, casa a luat-o viitura!

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Un om vorbeste cu Dumnezeu:
(omul)-Doamne, cat inseamna 1.000.000 de ani?
(Dumnezeu)-Pentru mine, cam 1 minut
(omul)-Doamne cat inseamna 1.000.000 de dolari?
(Dumnezeu)-Pentru mine, cam un peni
(Omul)-Doamne, imi dai un peni?
(Dumnezeu)-Asteapta un minut

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Soricelul cel mic vede lilieci:
- Uite, mama, ingerasi!

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Ce e un punct negru langa doua puncte albe? Un purice cu vata in urechi.

| bogdan1793 a răspuns (pentru Anonimanonimus677):

Hahahahaha...cel mai tare laughing

| danaddy11 a răspuns:

Sall.erau odata 2 blonde in masina si aslcultau radio.deodata aude ca spune ala: "blondele-s vaci proaste neindemanatice" prina blonda zice sa opreasca masina si cealalta o opreste. sparge aia casetofonu' si aude pe cineva din lanul de grau zicand aceeasi chestie care a ziso ala de la radio. blonda zice " AH! daca stiam eu sa inot ce iti faceam. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era ma ta intr o duba si le o sugea unor politisti, cand a prins o tacto, a intrebat o, ce faci faaa, ea>mestec guma!