| anonim_4396 a întrebat:

Am facut un tes amuzant si chiar mi s-a potrivit :)). Mereu am fost pacalita pentru ca sunt destul de naiva uneori :)). Dar asta e, sa-i ia naiba pe aia de au facut-o! Acm ia faceti si voi testul sa vedem :D
http://teste.haios.ro/teste.php?lang=ro&id=11&sct=320

Ce v-a iesit?

7 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Orice numar ai alege iti da 9 laughing

| EmmaShefferd a răspuns (pentru ionutzul31):

Inceara cu 10..si nu iese 9..ci 18 big grin Casablancalaughing

| ionutzul31 a răspuns:

" (dacă îţi dă un număr mai mare decât 9, trebuie să aduni în mod repetat, până rămâi cu un număr format dintr-o singură cifră)"
iti da 18, iar 1+8 da...smug

| EmmaShefferd a răspuns (pentru ionutzul31):

Pai daca aleg 10 ..si fac 10x3=30 ..si apoi 30+3=33,si pe urma 33x3=99,si 9+9=18 ..atat,aici se opreste, nu mai aduni nimic :@ asa e jocul, nu zice sa aduni incontinu sad

| ionutzul31 a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Citeste tot ce e in testul ala, inclusiv ce e in paranteza pe care am citat-o mai sus. Daca iti da doua numere le aduni in asa fel incat sa ramai cu unu...esti cam greu/grea de cap, contrar numelui tau.

| EmmaShefferd a răspuns (pentru ionutzul31):

Da da...acm hai sa fim rai, nu am fost atentahappy oare tu esti mereu perfect? daca tot vrei sa ne tragem de mot!

| ionutzul31 a răspuns (pentru EmmaShefferd):

Nu incerc sa fiu rau, doar vreau sa iti explic cum sta treaba cu 18 ala.Din cate am observat nu esti singura care nu ai acordat destula atentie adunarii aleia asa ca sa nu te simti prea naspawinking