| VoiceWithin a întrebat:

Am mai postat intrebarea o data dar raspunsurile nu imi raspund la intrebarea pe care o pun eu. Ma refeream, ce asi putea sa mananc ca sa ma ingras, nu am vrut sa-mi spuneni daca e bine sa ma ingras sau nu! V-a rog frumos s-a ma ajutati...

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ar trebui sa faci tot ce este interzis celor care vor sa slabeasca. Adica sa mananci noaptea(adica dupa ora 20), sa mananci multa paine, dulciuri, paste fainoase, fructe confiate. Nu stiu cati ani ai dar o sa regreti o data ca ai pus intrebarea asta, atunci cand n-o sa mai poti slabi!

| gigiro a răspuns:

Daca suferi de vreo afectiune(mai ales tiroidiana)in care arderile sunt foarte mari, poti sa maninci orice fara rezultat.Intr-adevar trebuie sa maninci toate produsele care ingrasa in mod normal, dar, parerea mea este sa mergi la endocrinolog si apoi la un nutritionist.

| gigiro a răspuns:

Daca suferi de vreo afectiune(mai ales tiroidiana)in care arderile sunt foarte mari,poti sa maninci orice fara rezultat.Intr-adevar trebuie sa maninci toate produsele care ingrasa in mod normal,dar,parerea mea este sa mergi la endocrinolog si apoi la un nutritionist.

Răspuns utilizator avertizat
| byanka14 a răspuns:

Si ei am aceiasi problema...am 36 de kg si 11 anisad incearca micul dejun sa fie cat mai bogat, mananca cat mai multe fructe si legume, iar sara ceva mai greu, nici o data sa nu uiti sa mananci dimineata, si sa nu mananci repede, savureaza mancarea si o sa vezi tuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca paine, zahar, unt...tot ce e "alb" ingrasa.