| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de gems pe ourworld.crying sunt ff suparata crying imi trebuie si mie niste gems sa-mi cumpar si eu ceva de gems happy stiti si eu d unde as face rost de niste gems? dau fundita si aaa fara alea cu care sa fac gems(facebook, cupon, invite)...

15 răspunsuri:
| Yarinn a răspuns:

Cum crezi ca poti face rost de gems fara cupon, facebook, invitati? ai doua variante:
1. sa le cumperi ( atunci primesti un cod pe luna sau pe saptamana)
2. sa le primesti gratis prin optiunile de mai sus
verisoara mea a descarcat ceva ( nu stiu ce ca nu joc) si primeste cod de 10 gems pe saptamana

| marpey16 a răspuns:

Cauta pe Google Ourworld Gems Codes si o sa gasesti cupoane pentru gems acolo. Dar trebuie sa vezi sa fie valabile. In data de 12 sau 13 in fiecare luna apar coduri noi. Valoarea lor e de 10, 20 pana la 40 de coins (astea sunt foarte rare). Succes!
Pupici, Marp :*

| mariaaa a răspuns:

Exista un Toulbar la OW...si iti da 10 gems pe saptamana! PS:daca vrei niste coins baga parola asta in chat! Parola : test-mode 42 dai enter si scrii: cryptobiologist! si iti da 10 coins prima data si dupa aia tot creste... la mine o ajuns sa imi dea 90 coins! Atentie: parola o poti folosi doar o data pe zi! moolltii pupici.si baftaa!:*winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da deci trebuie sa descarci Toolbar=). Si bagi codu care til da pe toolbarbig grin. Daca vrei satsi daw mai multe informatsii ia idu: claudanuta. :X P Ow. sunt VampireBrutal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da stiu eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai stiu eu un cod de martie 2010. acesta este de 10 gems. 95d5-b7afd-1bce-d69... ma bucur ca te-am ajutat bye bye :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu adelutza nu stiu ce vorbesti ai innebunit? Test-mode42 ia flow! Nu mai insela oamenii! Test-mode24( dai enter)cryptobiologist iti da flow! NU O ASCULTATI PE ADELUTZA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha ha ha test-mode 42 si cryptobiologist sunt coduri foarte bune mie imi da 70 acum sis pentru flouri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Auzi id meu e ana_annahy daca vrei coduri gems dar si eu vreau fundita plizzzz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu acest cupon este cel mai simplu daca vrei sa vb cu mine cauta-ma pe ourworld biutza12

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai mai multe solutii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa trimit cadour ...eu stiu ca intru pe profilul persoanei aleia si dau la gift si apas pe ce lucru vreau da trimit si imi da ca nu pot sa trimit ca am folosit cupon code cum pot sa mai trimit?

| AndreeaM1 a răspuns:

Vreau a va intreb ceva: Tolbar ala are virusi?

| Nadya21 a răspuns:

Eu stiu decat optiunile care s-au spus deja...ma rog numele meu pe ourworld este Nadya21 plz dati-mi si mie cadouri plz plz va votez si bagati-ma la friends pupici :*:*:*:*

| xxxkarlyxxx a răspuns:

Pooi poti baga un cod saptamanal care iti da 10 gems...eu mi-am dawnloadat ceva si imi da 10 gems pe saptamana. daca vrei si uh...id ii piteacarla@yahoo.com