| monik_6063 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, vreau sa-mi scap baiatul de obsesia jocului Warcraft va multumesc

3 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Nu stiu ce varsta are baiatul tau, dar daca vrei sa ii iei ceva trebuie sa ii dai altceva; sarcini in casa, un caine, ia-l cu tine la cumparaturi, sa aiba grija de florile din fata casei, si asa mai departe. Stiu ca suna aiurea, dar el o face din cauza ca nu are alta ocupatie, i-ti spun eu din experienta.
Bafta happy

| figaro a răspuns:

Hello, nici nu stiu cum sa inceprolling on the floor, am fost si eu in situatia asta, nu ma duceam la scoala, nu ieseam din casa, stateam in fata calculatorului si putrezeam jucand wowstraight face, 2 ani am jucam zi si noapte, am reusit sa ma las de joc de aproximativ 8 luni, eu m-am lasat de dragul prietenei mele(pe atuncea vorbeam ca 2 amici), daca vrei lasa-mi id-ul si o sa incerc sa te ajut.byebye

| monik_6063 explică:

Da are 24 de ani, ii multumesc lui Dumnezeu ca terminase facultatea. Am fost plecata la munca doi ani in Germania si de cand m-am intors [un an ] nu pot sa-l scot afara din camera, nu mai are prieteni, ce sa mai zic de fete nu mai are servici nu vorbeste cu familia, a inceput de gura mea scoala de soferi dar degeaba acum in mai expira termenul. Si zi-mi ce sa fac? I-ti multumesc.