| mihaiCristian828 a întrebat:

Am nevoie de ajutoru vostru daca cel mai bun prieten al meu face misto de gagicamea, si gagimea e un pic agresiva, el a zis ca de abia asteapta sal enerveze so bata, ce sa fac am incercat sa vb cu el dar nu se opreste ce pot sa fac in aceasta situatie

5 răspunsuri:
| simplaexsistenta a răspuns:

Deci stai sa inteleg, tie iti e frica sa nu se bata "gagica-ta" cu cel mai bun prieten?

| 1onur a răspuns:

Nu-ți este prieten! Bolnav mintal!

Ce din comportamentul lui reiese faptul că este un om agresiv, abuziv, cu probleme de sănătate ai grijă la "prietenul tău" fiindcă poți fi în locul lui gagică ta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îl bați tu primul

| Cinic a răspuns:

Îi rupi maxilarul din prima! Io dai pervers daca este mai puternic sau mai mare ca tine. Ăla nu este prietenul tau! Un prieten îti respecta iubita chiar daca nu o suporta! Ca barbat este de datoria ta sa îti aperi iubita, nu este despre cine bate pe cine, ci este vorba despre atitudine si respect.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca gagica-ta este mai agresiva, adunci asmute-o impotriva aluia, sa vezi cum il bate happy

Eu zic sa nu-ti faci tu probleme, ca femeia se va descurca mult mai bine cu ala.