| RAY a întrebat:

Am o curiozitate, feministele cum de se suporta intre ele? sunt feministe pe aici? cum va intelegeti voi cu alte fete?

Răspuns Câştigător
| AnoAnonima0 a răspuns:

Când vine vorba de bârfă sa vezi ce "prietene " suntem intre noi. laughing

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Buna asta, dar ai dreptate maxima

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Raspunsul tau am sa il pun in rama, cel mai sincer raspuns spus de o fata vreodata, asa e

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

Da Ray.Asa suntem noi fetele laughing.

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Am in curte 5 vecine crede-ma ca se urasc intre ele, dar sunt prietene cand barfesc pe altele, multe fete barfesc pe altele doar ca aia e mai frumoasa ca aia, observ ca fetele se inteleg mai bine cu barbati decat cu alte fete, mai multa incredere au, am fost la un curs cand una iesea din clasa toate o barfeau pe aia haaaaaaa

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor
Normal, cum crezi ca mai stateam eu acum pe TPU?!
Nu confunda feminismul cu pitiponceala. Vecinele tale sunt feministe adevarate!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu stai pe TPU ca sa agati fete am inteles

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Bingo!
Aici chiar o dai in nesimtire!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu vad nimic aiurea ca o fata sa caute fete, Normal, cum crezi ca mai stateam eu acum pe TPU?!

| RAY explică (pentru RAY):

Multumesc ca ma i bagat in lista ignore, wow ce te am suparat

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Da,Ray, ti se pare am facut altfel?

Nu mai supara si tu fetele, tocmai tu ai zis ca ele nu te uita... ))))

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

Sunt imature sau așa e gena lor.La mine in liceul sunt pline fete de genul.

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Cred ca sunt ipocrite nu imature, joaca teatru, se dau sfante cand de fapt sunt actrite de valoare

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate.

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Sfante de astea sunt si aici, una in seara asta mi-a dat ignor, dar na asta e

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

A durut-o adevărul pe săraca fata.Asta e.

56 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Buna intrebarea ta, ia-ti un popcorn si urmareste cu amuzament ce-o sa se raspunda la intrebarea ta,, mistoul planetei aici se afla!

Feministele isi apara nicovala, dar dincolo de acest lucru, ele sunt femei, stim foarte bine cum femeile isi pun una alteia bete-n roate.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Mi am luat plus o bere, sper sa raspunda vreuna

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

O sa urmaresc intrebarea, chiar vreau sa ma amuz putin))))

| RAY explică (pentru Drimmero):

Imi poti vota intrebarea cu nota 10 ca sa ajunga recomandata poate o sa raspunda si fetele din USA asa

| RAY explică (pentru Drimmero):

Uite o fata sincera man, oare asa suntem si noi masculi?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Bineinteles, asa sunt oamenii, parsivi unul cu altul, chiar nu conteaza genul!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate, dar noi reactionam violent ele mai mult prin barfe, eram curios cum feministele sunt prietene dar nu cred ca sunt, desi ele spun ca urasc barbati dar un studiu ca femeile singure dau in depresie mai usor, noi ne adaptam mai usor https://www.psychologytoday.com/......ressed-men

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Tu chiar crezi vrajeala lor? Chiar crezi ca urasc ele barbatii? Vor doar sa se afirme...

Noi barbatii ne certam, ne injuram, ne mai lovim, dar apoi ne impacam, femeile cand se cearta e razboi total, vin cu bombardamente))))

| RAY explică (pentru Drimmero):

Femeile iarta dar nu uita, sa ști asta, daca ai gresit unei femei vreodata aia te a memorat pe viata si peste 20 de ani isi spune cu ce ai gresit, e dovedit stiintific asta

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Stiu + ce mai bagi ca vor cauta mereu o razbunare, sau niste bete-n roate... nu te pune cu femeile, Ray, ca le duce bibilica si sunt d,,r,,a,,c,, o,, a,, s,, e!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Stiu nu vezi ca din cauza lui eva a cazut lumea in pacat

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Femeia poate sa fie responsabila de multe lucruri, fratioare,, nu te pune cu ea!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Am suparat o feminista, asta e ce sa faci, cica ea imi spune de ce crezi ca stau aici, dupa ce recunoste ca uraste barbati si i am spus stai atunci pentru agatat fete si imi spune ce nesimtit esti, rar fata ca golden man sa o respecti ca merita

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu știe el d astea, Ray.winking
P.s pup

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu are decat sa ma pastreze in mintea ei toata viata, ma macar sunt si eu in mintea unei fete, mare onoare ce sa spun, asta e

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Daca nu stie i spun eu, are o comoara langa el, ar fi rau daca te ar pierde, parerea mea, eu repet ca asa fata ca tine pe TPU numai este

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ete. nu mai este. Termina, Ray! Cat despre el, lasă-l in lumea lui. happy Ți-am zis, nu știe d astea.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Fiecare are lumea lui sys

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Normal. Dar dacă vrei să faci ceva, trebuie sa mai ieși din ea din când în când.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Asta cere o minte deschisa, rationala, mai usor e sa manipulezi o masa de oamenii decat un singur individ sys, e si eu cateodata sunt in lumea asta, cu toti gresim

| Freya1 a răspuns:

Nu sunt feminista si mi se pare aiurea.Nu poti sa tii sau sa iei in permanenta apararea femeilor chiar daca nu au dreptate doar pentru ca sunt femei

| RAY explică (pentru Freya1):

Trebuie sa gandim neutru indiferent de sex

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da si sa tinem mereu cu dreptatea.E drept ca femeile sunt sensibile si trebuiesc protejate dar asta nu inseamna ca au drepturi in plus sau in minus cand gresesc gresesc cand fac bine fac bine trebuie certate sau apreciate egal

| Doub a răspuns:

Se adunda in jurul unui foc mare si fac tot felul de dansuri animalice
nu se stie prea multe despre comportamentul lor animalic...

| Clorox a răspuns:

Stii si tu, cine se aseamana se aduna, normal ca este gandire de turma si toate cad de acord cu ceva. Sunt feministe, mereu va exista ceva care sa le enerveze si sa le ofenseze.

| AnastasiaK a răspuns:

Feminismul, prin definitie, sustine egalitatea intre sexe. Deci nu prea vad ce legatura are feminismul cu intelegerea intre femei happy

| RAY explică (pentru AnastasiaK):

Eram curios daca intre feministele se inteleg mai bine ca alte femei, desigur ca nu are legatura, una e ce crezi alta e caracterul tau ca om, feminismul modern e unul misandru

| Staind a răspuns:

Ar trebui sa te intrebi cum ii suporta pe travestiti.

| RAY explică (pentru Staind):

Nu prea i suporta, am vazut niste experimente pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ramanem singure, ne mancam intre noi!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si tu esti feminista?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E ca si cum ai intreba daca bea apa cand ii e sete,, logic... orice fata e feminista.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Atunci e de rau, deci toate sunt lesbiene?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E foarte posibil ca fiecare fata in parte sa aiba atractie de propriul sex, asta intreaba-le pe ele, e mai simplu sa-ti raspunda o reprezentanta a sexului feminin/

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Normal

| RAY explică (pentru Drimmero):

Asta se numeste bisexualitate, nu vad nimic rau in asta

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Adica esti feminista de aia care un barbat bogat, frumos, prost? ca cam asta inseamna feminismul din ziua de azi

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru RAY):

Mai exista un procent minor de hetero.winking laughing

| RAY explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Sincer m-a suparat o fata la intrebarea asta dar in fine trece

Răspuns utilizator avertizat
| suntsuper a răspuns:

Ce amuzanti sunteti voi