| RAY a întrebat:

Am o curiozitate, feministele cum de se suporta intre ele? sunt feministe pe aici? cum va intelegeti voi cu alte fete?

Răspuns Câştigător
| AnoAnonima0 a răspuns:

Când vine vorba de bârfă sa vezi ce "prietene " suntem intre noi. laughing

56 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Buna intrebarea ta, ia-ti un popcorn si urmareste cu amuzament ce-o sa se raspunda la intrebarea ta,, mistoul planetei aici se afla!

Feministele isi apara nicovala, dar dincolo de acest lucru, ele sunt femei, stim foarte bine cum femeile isi pun una alteia bete-n roate.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Mi am luat plus o bere, sper sa raspunda vreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ramanem singure, ne mancam intre noi!

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

O sa urmaresc intrebarea, chiar vreau sa ma amuz putin))))

| Staind a răspuns:

Ar trebui sa te intrebi cum ii suporta pe travestiti.

| RAY explică (pentru Staind):

Nu prea i suporta, am vazut niste experimente pe internet

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Buna asta, dar ai dreptate maxima

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si tu esti feminista?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Imi poti vota intrebarea cu nota 10 ca sa ajunga recomandata poate o sa raspunda si fetele din USA asa

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E ca si cum ai intreba daca bea apa cand ii e sete,, logic... orice fata e feminista.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Atunci e de rau, deci toate sunt lesbiene?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E foarte posibil ca fiecare fata in parte sa aiba atractie de propriul sex, asta intreaba-le pe ele, e mai simplu sa-ti raspunda o reprezentanta a sexului feminin/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Normal

| RAY explică (pentru Drimmero):

Asta se numeste bisexualitate, nu vad nimic rau in asta

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Adica esti feminista de aia care un barbat bogat, frumos, prost? ca cam asta inseamna feminismul din ziua de azi

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Raspunsul tau am sa il pun in rama, cel mai sincer raspuns spus de o fata vreodata, asa e

| RAY explică (pentru Drimmero):

Uite o fata sincera man, oare asa suntem si noi masculi?

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

Da Ray.Asa suntem noi fetele laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Bineinteles, asa sunt oamenii, parsivi unul cu altul, chiar nu conteaza genul!

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Am in curte 5 vecine crede-ma ca se urasc intre ele, dar sunt prietene cand barfesc pe altele, multe fete barfesc pe altele doar ca aia e mai frumoasa ca aia, observ ca fetele se inteleg mai bine cu barbati decat cu alte fete, mai multa incredere au, am fost la un curs cand una iesea din clasa toate o barfeau pe aia haaaaaaa

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai dreptate, dar noi reactionam violent ele mai mult prin barfe, eram curios cum feministele sunt prietene dar nu cred ca sunt, desi ele spun ca urasc barbati dar un studiu ca femeile singure dau in depresie mai usor, noi ne adaptam mai usor https://www.psychologytoday.com/......ressed-men

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Tu chiar crezi vrajeala lor? Chiar crezi ca urasc ele barbatii? Vor doar sa se afirme...

Noi barbatii ne certam, ne injuram, ne mai lovim, dar apoi ne impacam, femeile cand se cearta e razboi total, vin cu bombardamente))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor
Normal, cum crezi ca mai stateam eu acum pe TPU?!
Nu confunda feminismul cu pitiponceala. Vecinele tale sunt feministe adevarate!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Femeile iarta dar nu uita, sa ști asta, daca ai gresit unei femei vreodata aia te a memorat pe viata si peste 20 de ani isi spune cu ce ai gresit, e dovedit stiintific asta

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu stai pe TPU ca sa agati fete am inteles

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Stiu + ce mai bagi ca vor cauta mereu o razbunare, sau niste bete-n roate... nu te pune cu femeile, Ray, ca le duce bibilica si sunt d,,r,,a,,c,, o,, a,, s,, e!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Stiu nu vezi ca din cauza lui eva a cazut lumea in pacat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Bingo!
Aici chiar o dai in nesimtire!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu vad nimic aiurea ca o fata sa caute fete, Normal, cum crezi ca mai stateam eu acum pe TPU?!

| RAY explică (pentru RAY):

Multumesc ca ma i bagat in lista ignore, wow ce te am suparat