| RAY a întrebat:

Am o curiozitate, feministele cum de se suporta intre ele? sunt feministe pe aici? cum va intelegeti voi cu alte fete?

Răspuns Câştigător
| AnoAnonima0 a răspuns:

Când vine vorba de bârfă sa vezi ce "prietene " suntem intre noi. laughing

56 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Femeia poate sa fie responsabila de multe lucruri, fratioare,, nu te pune cu ea!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Am suparat o feminista, asta e ce sa faci, cica ea imi spune de ce crezi ca stau aici, dupa ce recunoste ca uraste barbati si i am spus stai atunci pentru agatat fete si imi spune ce nesimtit esti, rar fata ca golden man sa o respecti ca merita

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu știe el d astea, Ray.winking
P.s pup

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Da,Ray, ti se pare am facut altfel?

Nu mai supara si tu fetele, tocmai tu ai zis ca ele nu te uita... ))))

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu are decat sa ma pastreze in mintea ei toata viata, ma macar sunt si eu in mintea unei fete, mare onoare ce sa spun, asta e

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

Sunt imature sau așa e gena lor.La mine in liceul sunt pline fete de genul.

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Cred ca sunt ipocrite nu imature, joaca teatru, se dau sfante cand de fapt sunt actrite de valoare

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Daca nu stie i spun eu, are o comoara langa el, ar fi rau daca te ar pierde, parerea mea, eu repet ca asa fata ca tine pe TPU numai este

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate.

| Doub a răspuns:

Se adunda in jurul unui foc mare si fac tot felul de dansuri animalice
nu se stie prea multe despre comportamentul lor animalic...

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Sfante de astea sunt si aici, una in seara asta mi-a dat ignor, dar na asta e

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

A durut-o adevărul pe săraca fata.Asta e.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Ete. nu mai este. Termina, Ray! Cat despre el, lasă-l in lumea lui. happy Ți-am zis, nu știe d astea.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Fiecare are lumea lui sys

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Normal. Dar dacă vrei să faci ceva, trebuie sa mai ieși din ea din când în când.

| Freya1 a răspuns:

Nu sunt feminista si mi se pare aiurea.Nu poti sa tii sau sa iei in permanenta apararea femeilor chiar daca nu au dreptate doar pentru ca sunt femei

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Asta cere o minte deschisa, rationala, mai usor e sa manipulezi o masa de oamenii decat un singur individ sys, e si eu cateodata sunt in lumea asta, cu toti gresim

| AnastasiaK a răspuns:

Feminismul, prin definitie, sustine egalitatea intre sexe. Deci nu prea vad ce legatura are feminismul cu intelegerea intre femei happy

| RAY explică (pentru AnastasiaK):

Eram curios daca intre feministele se inteleg mai bine ca alte femei, desigur ca nu are legatura, una e ce crezi alta e caracterul tau ca om, feminismul modern e unul misandru

| RAY explică (pentru Freya1):

Trebuie sa gandim neutru indiferent de sex

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da si sa tinem mereu cu dreptatea.E drept ca femeile sunt sensibile si trebuiesc protejate dar asta nu inseamna ca au drepturi in plus sau in minus cand gresesc gresesc cand fac bine fac bine trebuie certate sau apreciate egal

| Clorox a răspuns:

Stii si tu, cine se aseamana se aduna, normal ca este gandire de turma si toate cad de acord cu ceva. Sunt feministe, mereu va exista ceva care sa le enerveze si sa le ofenseze.

| suntsuper a răspuns:

Ce amuzanti sunteti voi

Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru RAY):

Mai exista un procent minor de hetero.winking laughing

| RAY explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Sincer m-a suparat o fata la intrebarea asta dar in fine trece