| hgcl a întrebat:

Am o dilema foarte mare. Nu cred ca este categoria potrivita pentru intrebarea mea, dar fie...
M-am inscris la armata ca si soldat gradat, am o perioada de intructie de 4 luni si nu vreau sa ma opresc din a face sala 4 luni. Daca a fost cineva si stie care este programul de instructie, daca ai si timp liber, sau cel putin 2 ore pe zi in care poti face ce vrei tu?
A fost strict decizia mea sa merg la armata si nu regret treaba asta, chiar imi doresc sa fac o cariera militara, nu am pus intrebarea asta sa stiu ce ma asteapta in 4 luni de instructie. Am pun instrebarea asta ca sa stiu si eu daca am parte de putin timp liber si pentru mine.

3 răspunsuri:
| Vofuse a răspuns:

Sigur ca ai timp liber. Iti urez succes cu antrenamentul si tin-o tot asa!

| hgcl explică (pentru Vofuse):

Sper ca sa fie asa cum zici tu, multumesc!

| Vofuse a răspuns:

Funda?